alexa
Knight Online
Knight Online gb, gold bar satın alma işleminden sonra, Server 2, MC 1 in nia ( sag banka ) da pazar kurup GB satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Knight Online Cash ve Premium ürünleri Steam Cash sayfasindan N Point - ESN otomatik olarak yükliyebilirsiniz.
117
El Morad: Portu
Sergen B.
6 Nisan 2015 10:05
Characters

El Morad: Portu

El MoradPortu

Mutant Barbar Savaşçı Portular....
Mutasyona uğradıkları için ana yurtlarından sürüldükten sonra kendi kolonilerini ve kasabalarını kurdular ve kısa sürede geliştiler.

Mutasyona uğradıktan sonra artık eski insan görünümlerine kavuşamayacaklarını anlayan kurianlar, gerçek bir savaşçı ırk olmak için, ruhları emerek iyice güçlendiler.

Daha sonra, ateş ruhlarını emen Kurianlarla, diğer tarzda ruhları emen Kurianlar arasında anlaşmazlık çıkmış ve ayrılarak El Morad ve Karus'un güçlerine katılmaya karar vermişlerdir.Dönüştükleri

BurkaÖlene kadar pes etmezler. Bu çok popüler olmayan savaşçılar yakın dövüş ustasıdırlar ve çeşitli silahlar kullanabilirler. Ayrıca kendi müttefiklerini koruyacak yetenekleri de vardır.Burka MasterTüm kılıç çeşitlerinde ustalaşmışlardır ve karşı ırktan gelecek atakları tamamen durdurabilecek özel bir yeteneğe sahiptirler.El Morad Portu
Batuhan Ç.
22 Haziran 2015 18:52

ardream için çok başarılı bir karakter