alexa
Knight Online
Knight Online gb, gold bar satın alma işleminden sonra, Server 2, MC 1 in nia ( sag banka ) da pazar kurup GB satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Knight Online Cash ve Premium ürünleri Steam Cash sayfasindan N Point - ESN otomatik olarak yükliyebilirsiniz.
507
Hdd ban yiyenler hdd banı kaldırınca riskleri buyrun !
yunus a.
25 Şubat 2015 19:55
Evet beyler öncelikle meraba bilioyurm bu konuyu daha önce açan oldumu genede alıntı olarak belirteyim ki duymayanlarda duysunlar !!

bir çoğumuz KnightOnline veya başka bir online oyundan hdd ban yemişizdir fakatt hırs yapıp internette bu banı kaldırmak için elinizden gelenide yapmışsınızdır biliyorum Şimdi hdd ban kaldırmak için gerekli olan hdd serial değiştiren bir çok program var peki bunun zararlarını biliyormusunuz ?? Aadamlar bunu size babasının hayrınamı veriyorlar hiç düşündünüzmü ? bu programda serial değştikten sonra harddisk ömrünün nerdeyse ömrünü vadesini dolduruyor kim değiştirdiyse aynısını dedi kardeşim sakın sen değştirme peki nie hdd serial değştirdikten sonra harddisk yanıyor ve garanti dışı kalıyor bunun gibi bir çok arızalar meydana gelmekte ve bu serial değiştirien programın sahipleri sizden aldıgı orjınal serialleri hdd firmalarına satıyorlar ne kadar tuhaf dimi siz beleşe serial değiştirdim derken adamlar sizin üstünüzden para kasıyor neyse ben genede uyarayım riskleri göze alıp gerisi size kalmış iyi günle
yurdaer t.
26 Şubat 2015 09:20
birşey olmaz değişken ipyi değişiyorsunuz format atmakla aynı bişi korkmayın değişmekden :D