alexa
Knight Online
Knight Online gb, gold bar satın alma işleminden sonra, Server 2, MC 1 in nia ( sag banka ) da pazar kurup GB satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Knight Online Cash ve Premium ürünleri Steam Cash sayfasindan N Point - ESN otomatik olarak yükliyebilirsiniz.
303
Oynanış Rebirth Sistemi
Sergen B.
6 Nisan 2015 10:48
Characters 

Oynanış Rebirth Sistemi

Rebirth Nedir?

Rebirth sisteminden yararlanabilmek için, karakterlerin seviye 83 ve 100% deneyim puanına ulaşmış olmaları gerekmektedir. İstenen hedefleri yerine getirdikten sonra karakterinizi stat puanları ile daha güçlü kılmanız mümkün.Rebirth Süreci
 1. Moradon'da bulunan [Fortune Reader] Mackin'den alınan 3 görevle tamamlanır.
 2. Tüm görevler tamamlandığında, ödül olarak [Rebirth Permit] eşyası alınır.
 3. [Fortune Reader] Mackin'e [Rebirth Permit] eşyası verilir ve gelen stat puanları karaktere dağıtılır. Böylece Rebirth süreci tamamlanır.

GörevİçerikGereken1) Seviye ArttırmaDeneyim Puanı'nı en yüksek seviyeye çıkart.100% Deneyim Puanı ve Seviye 832) Zenginlik ArttırmaKarakterini zenginleştir.1 Gold Bar3) Onur ArttırmaIrkını onurlandır.10,000 Katkı Puanı

Rebirth Etkisi
 • Rebirth basıldığı zaman, seviye aynı kalacaktır ancak deneyim puanı sıfıra inecektir.
 • Karakter ölerek seviye düşse dahi, Rebirth seviyesi ya da stat puanı bundan etkilenmeyecektir.
 • Rebirth basıldıktan sonra karakterin isminin üzerinde simge gözükür.

ListeİçerikÖzellikHer Rebirth seviyesinde +2 stat puanı gelir.Rebirth ÖzelliğiSeviye 83'te deneyim puanı %100 olduğu zaman, karakter Rebirth için 5 farklı aşama kaydetmeye başlayabilir. (Rebirth'ten sonra deneyim barı mor gözükecektir.)Görev SıfırlamaTüm görevler sıfırlanır. Daha önceden yapılmış olan görevlere (Skill, Bilbor's Gift, Saving the Servant görevleri gibi.) tekrar başlayabilirsiniz.

  1. Rebirth Seviyesi, karakterin mevcut seviyesinin sağ tarafında gösterilir.(level 83/1 gibi)

  2. Rebirth Puanları: Karakterin stat puanlarının yanındaki parantez içerisinde gösterilir. Rebirth simgesi oyuncunun minimum +2 Rebirth stat puanına sahip olduğunu gösterir.

  3. Rebirth Simgesi: Karakter isminin üstünde gözükür.
Batuhan Ç.
22 Haziran 2015 15:19

Bir diğer adı reverse= değişmiş tir . bir inanışa göre item reb basıldıgında daha az vurur ve sekermiş :D oyun hurafeleri..