alexa
Knight Online
Knight Online gb, gold bar satın alma işleminden sonra, Server 2, MC 1 in nia ( sag banka ) da pazar kurup GB satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Knight Online Cash ve Premium ürünleri Steam Cash sayfasindan N Point - ESN otomatik olarak yükliyebilirsiniz.
253
"Rebirth item nedir? Ne faydası vardır?"
eray ö.
1 Şubat 2015 09:22
Rebirth, Fire Drake eklentisi ile birlikte gelen bir upgradesistemidir. Middle Class ve üzerindeki +7 ve daha üst seviyesilahlar/zırhlar, Rebirth Scroll kullanarak rebirthed item'adönüştürülebilmektedir. 
Rebirth sisteminin faydası, eskiden tek scroll ile yaptığımız birupgrade'i 4 aşamaya bölerek şansını artırmasıdır. Bir örnekle açıklayalım: 

Örneğin bir Rogue Chitin Pauldron +7/12 Dexterity zırhımız olsun. Bunu+8/15 yapmak istesek, upgrade şansımız %5 gibi bir şey. Onun yerineRebirth yaptığımızda, elimizde bir Rebirthed +1/12 Dexterity zırhımızoluyor. Bu zırhı upgrade etmek istediğimizde yaklaşık %20 şansasahibiz, ama normal +8 zırha karşılık gelen Rebirthed +5 zırh eldeedebilmek için tam dört kez upgrade yapmak zorundayız. Kısaca tek tekdüşündüğümüzde Rebirthed Item'ları upgrade etmek dört kat daha kolay,ama +8 item elde etme şansımız dört kez upgrade yapmamız gerektiği içineşit. 

Bunun yanında +7 rebirth silahlar elemental damage sahibi iseler parlamakta, zırhlar ise yanıp sönmektedir. 
Cevap bulunamadı.