alexa
Knight Online
Knight Online gb, gold bar satın alma işleminden sonra, Server 2, MC 1 in nia ( sag banka ) da pazar kurup GB satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Knight Online Cash ve Premium ürünleri Steam Cash sayfasindan N Point - ESN otomatik olarak yükliyebilirsiniz.
3185
ICS Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)
yunus a.
25 Şubat 2015 19:56
ICS (OTP) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Arkadaşlar görüyoruz ki bir çok arkadaşımız OTP kullanırken bazı hatalarla karşılaşıyor. Bunların neden kaynaklandığını ve nasıl düzeleceği hakkında bazı soru-cevaplar çıkardım. Aklımda olanlar şuanlık bunlardır. Eğer farklı tarzda hatalar alıyorsanız yazınız. Eğer çözümünü biliyorsam cevabınızı yazarım.

1) OTP Şifremi unuttum , AnyOTP Programını sildim veya PC format atıp programı tekrar yükledim veya karakterime başka bir bilgisayardan giriş yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Yukarıdaki yazılan her sorunun cevabı aynıdır. otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Resend OTP ID & Auth Code" deyip aşağıda mavi renkte bulunan "Resend Authhentication Code" yazan kısma tıklayıp OK diyoruz.
ICSmizin kayıtlı olduğu telefon numarasına mesaj gelecektir. Mesajda yazan kodları AnyOTP programını açıp oraya yazıyoruz. OTP Programını açabilmek için yeniden şifre oluşturuyoruz. Ve artık karakterimize girebiliriz.
DN: Bu arada OTP Programını indirip bilgisayarınıza veya telefonunuza ( hangisini kullanıyorsanız artık ) yeniden kurmanız gerekmektedir.


2) AnyOTP Programındaki gelen kodları yazıyorum kabul etmiyor ve "Error! OTP Number is incorrect" hatası veriyor Ne yapmam lazım ?

Bu hatanın sebebi bilgisayarınızın veya telefonunuzun (hangisini kullanıyorsanız) normal saat ile uyuşmamasıdır. Yani saatinizin ileri veya geri olmasından kaynaklanan bir sorundur.
Düzeltmek için www.saatkac.com 'a girip Ülkenizin tam saatini öğrenip saatinizi ona göre ayarlamalısınız.

3) Karakterime giriş yaparken OTP kodlarını kabul etmedi ve en son "Error! OTP Login failed with unknows issue." hatası verdi. Ne yapmalıyım?

otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Reset AnyOTP Device" deyip aşağıda bulunan [SEND CODE] ye basınız. Telefonunuza bir kod gelecektir. Gelen kodu sayfadaki "Validation Code" kısmına yazıp RESET deyiniz.
Artık karakterinizin giriş sayısı resetlenmiş olacaktır ve OTPdeki rakamları doğru yazarak karakterinize giriş yapabilirsiniz.

4) Hem evde , hem işyerimde oyuna girmek istiyorum ancak karakterimde ICS mevcut. Her iki bilgisayardan da karakterime nasıl giriş yapacağım?

otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Resend OTP ID & Auth Code" deyip aşağıda mavi renkte bulunan "Resend Authhentication Code" yazan kısma tıklayıp OK diyoruz.
ICSmizin kayıtlı olduğu telefon numarasına mesaj gelecektir. Mesajda yazan kodları AnyOTP programını açıp oraya yazıyoruz. OTP Programını açabilmek için yeniden şifre oluşturuyoruz. Ve artık karakterimize girebiliriz.
NOT: İşyerinizde oluşturacağınız şifre evdeki şifrenizle aynı olmalıdır.


5) 2-3 adet karakterim mevcut ve hepsinde OTP var ancak bilgisayarda sadece bir karakterimin OTPsini yapabilirim. Aynı bilgisayardan hepsine nasıl giriş yapacağım ? 

Her karakter değiştirmenizde maalesef otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Resend OTP ID & Auth Code" deyip aşağıda mavi renkte bulunan "Resend Authhentication Code" yazan kısma tıklayıp OK diyoruz.
ICSmizin kayıtlı olduğu telefon numarasına mesaj gelecektir. Mesajda yazan kodları AnyOTP programını açıp oraya yazıyoruz. OTP Programını açabilmek için yeniden şifre oluşturuyoruz. Ve artık karakterimize girebiliriz.
NOT: Tabi her char değiştirildiğinde AnyOTP Programını tekrar kurmak gereklidir.
Pek tercih edilmeyen bir durum ancak bu şekilde yapılıyor. Android telefonunuz var ise diğer karakterinizin OTP'sini telefona yapabilirsiniz.

6) Karakterimin ICS için kayıtlı olduğu telefon numarasını değiştirmek istiyorum. Ne yapmam lazım?

otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Change Mobile Number" e tıklayınız.Karşınıza gelen sayfada "Ülkenizi, Yeni Telefon Numaranızı ve OTP programını açıp gelen kodu" yazınız ve "REQUEST CODE" sekmesine tıklayınız. Telefonunuza bir kod gelecek. 
Gelen kodu aşağıdaki kutucuğun içine yazınız ve "SUBMIT CODE" deyiniz. Artık Telefon numaranız değişmiş olacaktır. 
NOT: Bunları yaparken 3 dakika süreniz var. 3 dakika içinde yapmanız gerekmektedir. Aksi halde telefonunuza yeni bir kod yollatmanız gerekir.

7) ICS Sistemini karakterimden kaldırmak istiyorum. Nasıl yapacağım?

otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Remove OTP Authenticator" yazan kısma tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada İster "OTP Kodu" ile İster "Telefonunuza kod yollattırarak" yapabilirsiniz. Gelen kodu sayfadaki ilgili kısma yazıp "DETACH" demeniz yeterlidir. Artık karakterinizde OTP Sistemi olmayacaktır. Direk giriş yapabileceksiniz.


Barış S.
13 Mart 2015 00:04
2. bölümde dediğin hatayı çok alıyordum zamanında