alexa
Knight Online
Knight Online gb, gold bar satın alma işleminden sonra, Server 2, MC 1 in nia ( sag banka ) da pazar kurup GB satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Knight Online Cash ve Premium ürünleri Steam Cash sayfasindan N Point - ESN otomatik olarak yükliyebilirsiniz.
438
Premium Yükleme Sisteminde Değişiklik
Kubilay A.
5 Mayıs 2016 16:25

Arkadaşlar.Sizlere Premium hakkında kıssa yeni bilgiler sunacağım

Aktif olarak kullandığınız Premium eşyalarının üzerine artık farklı bir Premium yükleyebilirsiniz. Bu şekilde birden fazla Premium özelliğini aynı anda kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Aktif ettiğiniz bütün Premium eşyalarını sağ tarafta bulunan menü aracılığı ile seçip onun avantajlarından yararlanabilirsiniz.Aktif ettiğiniz bütün Premium eşyalarının süresi aynı anda devam etmektedir. Ayrıca doğrudan hesabınıza yüklenen premium üyelikler (Platinum, Gold ve Bronze premiumlar), satın aldığınız anda hesabınıza yüklenir. Mevcut olan premium üyeliğiniz varsa hepsi birden aktif hale gelir.Bu duruma dikkat ederek Premium yüklemesi yapmayı unutmayınız arkadaşlar

ahmet k.
11 Haziran 2016 17:07

yararlı bilgi teşekkürler.

Engin Ö.
15 Haziran 2016 20:27

Bronz, Gold veya Platinium premium yüklendiği takdirde bunların üzerine Exp, War ya da DC premium yüklemesi yapılamıyor fakat Exp, War, DC'den birinin üzerine tüm premiumların yüklemesi yapılabiliyor. Bunada dikkat etmek gerekli.