alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
380
10.000 RP ödüllü yarışma!
Barış Erkan U.
16 Aralık 2014 22:02

League of Legends Kartopu Savaşı’nın da başlamasıyla hızlı bir gün geçiren Riot Games Türkiye kanadından bir etkinlik haberi daha geldi. LoL Kartopu Savaşı’nın start almasının heyecanına henüz alışamamışken LoL kanadından10.000 RP ödüllü bir etkinlik haberi daha geldi. Katılım rekorları kıracağına emin olduğumuz etkinlik ise yepyeni bir poro tasarlamak. İşte genel kurallar ve ödüller:

Genel Kurallar

• Sihirdarların çalışmalarının yapım aşamasına ait iki adet, bitmiş halinin ise en az bir fotoğrafını çekip, tarihi ve Türkiye Sunucusu’na kullanılan sihirdar adlarını açık bir şekilde yollamaları gerekli. Bu şekilde çalışmanın size ait olduğuna emin olabiliriz. Bu bilgiler sonradan eklenemez, çalışmanızın ilişiğinde olması şart.

• Çalışma bu yarışmaya özel olarak yapılmış olmalı.

• Göndereceğiniz fotoğrafın çözünürlüğü en az 640 x 360 olmalı. Daha büyük olursa ayrıntıları görmemiz kolaylaşacaktır.

• Gönderdiğiniz çalışmanın fotoğrafını dijital olarak değiştirmeye izin yok. Tabii çalışmanızı sıfırdan dijital bir ortamda yaratmadıysanız.

• Ödüller sadece Türkiye Sunucusu için geçerli, bu kuralı sakın unutmayın!

Ödüller

1.lik Ödülü: 10.000 RP + Peluş Poro + 2014 Kartopu Savaşı Kostüm Paketi

2.lik Ödülü: 8.000 RP + Peluş Poro + Kartopu Savaşı Totem Paketi

3.lük Ödülü: 6.000 RP + Peluş Poro + Kartopu Savaşı Sihirdar İkonları Paketi

4.lük Ödülü: 4.000 RP + Peluş Poro

5.lik Ödülü: 2.000 RP + Peluş Poro

 

Katılım için son tarih: 05.01.2015

Cevap bulunamadı.