alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
340
BRONZDAN ÇIKMA ÖNERİLERİ
furkan ö.
30 Haziran 2016 11:20

yardım edelim bronz arkadaşlara önerilerini paylaşın

İsimsiz Üye
1 Temmuz 2016 02:17

daha çok support oyna

furkan ö.
3 Temmuz 2016 06:02
İsimsiz Üye

daha çok support oyna

Adc ler kötü oluyor diyor bronz arkadaşım
Engin Kaan T.
4 Temmuz 2016 02:07

Dereceli girmesse bronza girmez, bronza girmesse çıkmasına gerek kalmaz.

İsimsiz Üye
6 Temmuz 2016 14:15

Support oyna Kardeşim

İsimsiz Üye
6 Temmuz 2016 19:31

MASTE Yİ OYNA ÇIKARSIN

burak t.
7 Temmuz 2016 12:59

ilk önce arkadaşlarınla iletişimin iyi olmalı minyon kaçırmamalısın bilerek adamlara kill vermemelisin takımını iyi seçmelisin yoksa bronzdan çıkmak zor he bu arada lol videoları izleyerek taktiklerii geliştirebilirsin

Emre Ö.
9 Temmuz 2016 22:34

Kendine bir lane benirle sonra 5 tane hero seç hep onları oyna iyice alışırsın

burak t.
11 Temmuz 2016 02:04

cevap vermiştim bida veriyim kendine özgü bi heroyu çok fazla oyna ve alış ve o heroyu çok iyi oynayarak oyunu kazanabilirsin örnek zed tf de kesinlikle adc yi çıkarıyor bu heroya alışmak okadar zor değil şimdiden bol şans.

Buğra B.
11 Temmuz 2016 15:57

asla tek kişi girme yanında bir arkadaşın da olsun

İsimsiz Üye
20 Temmuz 2016 02:37

Takım arkadaşına jungle a sup a sen ölünce hakaret etme sen öldüysen bu senin suçundur.iyi minyon kesmeye özen göster.takınla iyi iletşim kur ama benim sana önerim sessiz kalmandır.bunun bir takım oyunu olduğunu unutma.sırf bir karakter güclü olduğu için değil iyi olduğun karakterleri al.İyi oyunlar