alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
787
Bu yıl ankara topluluk buluşmasına gelecek var mı ?
Buğra K.
21 Ekim 2014 01:08
Bilmeyenler için kısa bir açıklaa;Topluluk buluşması riot gamesin oyuncularla soru cevap,ödül dağıtımı ve keyifli vakit geçirdiği bir etkinlik türüdür. Geçen sene ankarada milli kütüphanede toplanılmıştı riot graves arcade sona ve tişört dağıtılmıştı birkaç gözü açık arkadaş da riotçulardan tons of damage bilekliklerini yalvararak yürütmüştü

Bu sene gelecek olanlar var mı ? ben büyük ihtimalle kafama titomu geçirip gelicem
SEMİ GÜRCAN G.
21 Ekim 2014 12:40
Geçen sene yapılanını duymamıştım haberim bile olmamıştı tarihleri falan belli mi 
ismail s.
21 Ekim 2014 12:44
Ben gelmem o kadar çocuk var içeri girmeye utanırım :(
barış k.
21 Ekim 2014 12:48
ankarada olursam gelicem o tarihte
Hüseyin Y.
21 Ekim 2014 12:49
Ne zaman ve nerde olacağını bilen var mı ? Geçen yılkinde işim vardı gidemedim.
şefik zeki d.
21 Ekim 2014 12:51
tarihi falan bellimi ? 
SEMİ GÜRCAN G.
21 Ekim 2014 12:52
ismail s.
Ben gelmem o kadar çocuk var içeri girmeye utanırım :(
Bide öyle bir durum var bunu hiç düşünmemiştim :D
Buğra K.
21 Ekim 2014 13:23
Geçen sene eylül ekim aralığında yapılmıştı şuan ise duyurmadılar. Muhtemelen katılım azlığı yüzünden daha herkesin gelebilecğei bir tarihte yapacaklar veya şu sıralar duyuracaklardır.(Bu arada çoluk çocuk veya katılım konusunda sıkıntı yok davetiye alarak giriliyor bu tür etkinliklere bedava fakat sınırlı)
mahser ş.
21 Ekim 2014 13:40
Buğra K.
Geçen sene eylül ekim aralığında yapılmıştı şuan ise duyurmadılar. Muhtemelen katılım azlığı yüzünden daha herkesin gelebilecğei bir tarihte yapacaklar veya şu sıralar duyuracaklardır.(Bu arada çoluk çocuk veya katılım konusunda sıkıntı yok davetiye alarak giriliyor bu tür etkinliklere bedava fakat sınırlı)
aynen öyle davetiye ile içeri alınıyor. fakat çoluk çocuk kısmına katılmıyorum. kardeşiniz bir tanıdığınız vs yok mu çocuk olarak veya siz çocukken oyun oynamadınız mı ? lütfen çocukları hor görmeyin.
OĞUZCAN Y.
21 Ekim 2014 13:46
Arada 500km mesafe olmasa gelirdim 
Ankarada olupda katılmayanlar büyük şey kaçırırlar.
onur k.
21 Ekim 2014 13:47
söylediğin iyi oldu gelebilirim belki :)