alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
167
Hextech Kutusu
burak t.
12 Temmuz 2016 23:37

Arkadaşlar şimdi size hextech kutusunu anlatıcam hextech kutusu içinden şampiyon , kostüm , totem görünümleri ve sihirdar simgeleri çıkan bir kutudur ama tabi ki bu kutudan çıkınca direk almıyorsunuz çıktığında size kristal olarak veriyor ve bunları açmak için öz toplamanız lazım ama tabiki hepsi aynı öz değil şampiyon açmak için şampiyon özü kostüm ve totem görünümü açmak için turuncu öz gerekiyor ya da isterseniz 7 günlük aktive edebiliyorsunuz tabi bütün kristalleri açmak zorunda değilsiniz isterseniz öze dönüştürebilirsiniz bu kadar anlattım inşallah yararlı olmuşumdur iyi oyunlar.

İsimsiz Üye
20 Temmuz 2016 02:32

anlatan anlatmış. oyunda kostümü olmayan kimse kalmasın diye yapılmuş hoş bir sistem.İyi oyunlar

GÜLSÜM D.
26 Temmuz 2016 17:28
Güzel sistem ama şu öz işini biraz azaltsalar iyi olur 4 aydır ruh bekçisi udyrı acamadm.
Sergen B.
24 Ekim 2016 10:51

Nasıl dota 2 de maç sonu itemler düşüyorsa lol de sandık düşüyor