alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
760
LoL 2015 e özel herkese "Gizemli Hediye" hediye ediyor ! (Şartlar oldukça makul eminim çoğu kişi alabilir)
Hasan G.
6 Ocak 2015 19:33

Kartopu Savaşı sona eriyor

YAZAN PABRO

Kartopu Savaşı sona erdi, arkadaşlara veda vakti geldi
Poro Kralı’nın Efsanesi dilden dile gezindi
Kâh kazandık kâh kaybettik, attık poroları vermedik aman

Bazısı isabet etti bazısı etmedi, öyle olur kimi zaman
Kartopu Savaşı’nı kim kazandı? Orasını porolar bilir
Her oyun, özel bir kar tatili sürprizidir

Amumu üzülüyor bitti diye, ama siz oralı olmayın
Hepimiz bir şey öğrendik, unutmayın;
Eğlenin hep beraber, kaybettik diye moral bozmayın!

Birlikte yine harikulade bir yıl geçirdik ve hep beraber LoL’ün evriminde çok büyük adımlar attık. Hepinize çok teşekkür ederiz. Kartopu Savaşı bitmiş olabilir, ama 2014’ü unutulmaz kılmak için son bir hediyemiz daha olacak.

Eğer 2014 yılında hiç sohbet kısıtlaması, 14 günlük uzaklaştırma ya da kalıcı uzaklaştırma almadıysanız ve Gizemli Hediye almak için gereken koşullara (en az 5. seviye olmak ve sahip olmadığınız en az 10 kostüm olması) uyuyorsanız, önümüzdeki birkaç gün içinde size bir Gizemli Hediye yollayacağız.

2014’ü böylesine olağanüstü kıldığınız için yeniden teşekkür ederiz. Gizemli Hediye aldıysanız, içinden ne çıktığını aşağıda yorumlarda paylaşmaya ne dersiniz? Yeni yılda Vadi’de görüşmek üzere!

LoL sitesinde yayınlanma adresi ; http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/game-updates/special-event/kartopu-savasi-sona-eriyor

GÜLSÜM D.
6 Ocak 2015 23:45
bu ne zaman olacak kardes
Sergen B.
17 Şubat 2015 19:59
Tarih Bellimi ?
Sergen B.
23 Şubat 2015 20:42
Bitmiş Galiba Bunuda Kaçırdım :(
Mustafa Emircan M.
20 Mart 2015 21:12
neden alamıyom