alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
684
1 Günde UnRanked hesabı Diamond yapmak...(NightBlue içerir)
Ozan H.
20 Ekim 2014 15:19
Arkadaşlar biliyorsunuz NightBlue gerçekten oyunun hakkını veren bir oyuncu.Dün gerçekleştirdiği 24 saatlik yanınında sıfırdan unranked bir hesabı Diamond'a taşıdı.Bunları yaparkenki gözlemlerinide sizler ile paylaşıyorum.İşinize yarayacak bilgiler var.
-Oyunu taşıyamayacaksa mide ya da başka birine mavi vermeyin 

-Sürekli gank atmak yerine daha çok farm yapın 

-Low elodaki ward eksikliğini kullanın,görüşü domine edin.Mümkün olduğu kadar derine wardlar atarak karşı jungle'ın her hareketinden haberdar olun 

-Shen,malphite gibi güçlü öldürmesi zor rakipler yerine zayıf koridorlara özellikle de koridor safhasında zorlanabilecek şampiyonlara yönelin.Flashı olan lanelere ya da koridorunda güçlü rakiplerle zaman harcamayın. 

-Basit şekilde gank atın,low eloda çoğu kişi jungle'ı gördüğü anda kaçış skillini,flashını kullanıyor o yüzden koridora gelirken gayet normal şekilde önce yürüyün,onlar skillerini harcadıktan sonra yakalama skillinizi kullanın. 

-Chatte ya da sslerlerle size söylenenlere bakmayın,sürekli gank isteyen ya da flame yapanları engelleyin,onlarla uğraşmak yerine dikkatinizi oyna verin. 

-Hasar vermesi için arkadaşlarına güvenmeyin,mümkün olduğu kadar hasar verebilir olmaya bakın,ofansif tankları tercih edin 

-Kill aldığında avantajını kullanın.Eğer karşı jungledan üstünseniz onu hedef alıp counter jungle yapın,hangi lane kötüyse oradan kill çıkarın.Kill aldıktan sonra bunu -kule,ejder,baron gibi yollarla değerlendirin ve farkı açtıkça daha agresif oynayarak oynu kazanın 

-Zekice oynarsanız tüm karakterlerle jungle yapar ve de kazanırsınız ama garanti olsun istiyorsanız full tank karakterleri kullanmayın çünkü takımınız doğru focus yapamazsa oyun gider. 

-Gank attığınız lanelerden farm almaktan çekinmeyin 

-Dakika 7 de karşı jungleda görüş üstünlüğünü kurun ve maviyi çalın,çoğu kişi biraz geç kalacaktır mavisini almakta;onun gelmesini bekleyin ve basit bir killiniz olsun.Doğana kadar jungleınızda takıldıktan sonra aynısını kırmızıda yapın.Dakika 10da karşı jungle oyundan düşecektir. 

OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 16:25
ben 1 ayda bronzdan silvera çıkamadım ...
Yazdıklarını deniycem sonucu yazarım 24 saat sonra :D
Muhittin Furkan Ç.
20 Ekim 2014 16:26
-Chatte ya da sslerlerle size söylenenlere bakmayın,sürekli gank isteyen ya da flame yapanları engelleyin,onlarla uğraşmak yerine dikkatinizi oyna verin. 

En doğrusu bu sanırım :)

Ahmet İ.
20 Ekim 2014 16:29
Bu adamlar çok iyi oynuyor ya meslek gibi yapıyolar işi
Mehmet D.
20 Ekim 2014 16:32
Cidden çok büyük bi başarı. 
onur k.
20 Ekim 2014 17:28
Bilgiler için teşekkürler.
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 17:29
Oyunda şans'da ihtiyac var . az önceki oyunumda adam sevgilisinden ayrılmış trolledi canı sıkkınmış siz duşunun artık gerisini 
Muhammet Mücahit Enes Y.
20 Ekim 2014 17:30
Silver, gold eloda kolayca uygulanabilir beyler. İzledikçe öğreneceksiniz. 
Salih Berk Y.
20 Ekim 2014 17:31
Diamond olamadı diye biliyorum platta kalmıştı sanırım
barış k.
20 Ekim 2014 17:34
izlemek lazım böyle streamleri
Mehmet Oğuz A.
20 Ekim 2014 17:36
NightBlue'nun streamlarını izliyorum arada cidden iyi bir streamer seneye LCS'e girmeye çalışıcakmış umarım girer iyi bir oyuncu.