alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
281
134 Minyona Ziggs Ultisi :)
ömer u.
21 Nisan 2015 18:08

https://www.youtube.com/watch?v=hoidUauXTO4

Hakkı Mert A.
23 Ekim 2014 19:09
Combosunu söylermisin? Top stackleme falan?
Volkan S.
23 Ekim 2014 19:27
Hakkı Mert A.
Combosunu söylermisin? Top stackleme falan?
Önce bi q çıkartıyoruz, daha sonra onu alıp rakibe doğru atıyoruz ve tam yere düşecekken veya düşünce e ye basıp rakibi stunlıyoruz yeni bir q ve ulti. Rakip çok ağır tank değilse kim olursa olsun ölür.
Veya çalıda pustun durmadan q çıkarıyorsun, kaybolacak gibi olanı hemen w ile alıyorsun w'nun süresi biterken onu da çalı içine atıyorsun, rakip geldiğinde dfg'n varsa dfg atıp ardından ultiye basarsan rakip ölür, bildiğin tek atarsın. Diyelim ölmedi bas e ye, ortadaki 6 toptan biri illa rakibe değer, yine öldürürsün.

Mehmet Oğuz A.
23 Ekim 2014 19:33
Karşıda hiç ap yoksa nasıl bir build gidiyosun acaba morellonomikon çıkıyorum ben ama mana sıkıntısını yeterince çözmüyor
tamer ş.
23 Ekim 2014 19:35
Takip ediyorum hocam. Bende syndra öğrenmek istiyorum.
Hakan A.
23 Ekim 2014 19:37
Eğer 1 oyuncuya ulti atmak istiyorsanız Q skilini stackalyınız yani yere 2 top bırakın öyle ulti atın.500 vurucağınıza 700-800 vurursunuz. 
OĞUZCAN Y.
23 Ekim 2014 19:37
İtem buildi önerirmisin karşimmm ....
ercan s.
23 Ekim 2014 19:43
hangi buildi önerirsin defansif item kullanır mısın yoksa full ap mi
Buğra K.
23 Ekim 2014 19:45
q yu rakibe değecek şekilde değdirin ondan sonra attığınız q yu w ile tekrar admaın üstüne atarak yavaşlatın tekrar q atın gerekiyorsa e de atın ve ultiyle işi bitirin hasar yetmediyse ulti yerine ilk adımlara geri dönün
Murat Atakan H.
23 Ekim 2014 19:47
build olarak  ne çıkıyosun
Volkan S.
23 Ekim 2014 19:50
Mehmet Oğuz A.
Karşıda hiç ap yoksa nasıl bir build gidiyosun acaba morellonomikon çıkıyorum ben ama mana sıkıntısını yeterince çözmüyor
Morelmonikonu denedim ve gerçekten manaya çözüm olmuyor.
O yüzden athena çıkmalısın, zaten mid ad heroları pek can çalma itemi almazlar skillerinden sağlarlar damagelerini. O yüzden morelmonikonu almak çok da bişey farkettirmez.
Doran'la başla, dokuma zırhıyla başlarsan damage'in de yetersiz olur mana da yetiştiremezsin. Athena'nın alt itemi her zaman ilk önceliğin olsun, çünkü syndra skill spamlayan bir hero, manan bitmemeli. Athena'nın alt iteminden sonra duruma göre ya athena tamamlarsın ya da maceracının pazubendini alırsın. Duruma göreden kastım karşındaki hero seni çok zorluyorsa, seni sürekli base attırıyorsa. Ki manan olduğu sürece yüksek menzillinle kolay kolay back atmazsın. 
Yani mutlaka ilk iki itemin athena(Cdr ve mana için) ve zhonya olmalı. Araya bi sürat çizmesi sıkıştırıp bu ikisini tamamladıktan sonra Sihirbaz Pabuçları almalısın. Sonra da dfg. DFG'yi bir çok syndra oyuncusu tercih etmiyor, ben geçen sezondan beri oynuyorum, kimse yüzüne bakmazken yani. DFG atıp üstüne bir ulti attın mı öyle muhteşem damage çıkıyor ki... Ayrıca DFG'nin %10luk cdr ı da çok önemli. Skill spamlayan herosun, ki ulti durumunu biliyorsun ne kadar top varsa o kadar çok damage. O yüzden 4. sıraya DFG koymanı öneririm. 5. item olarak ta karşıdaki büyü direncine ve sendeki para durumuna göre Hiçlik Değneği veya Rabadon alıp 6. item olarak da koruyucu melek alırsan aşırı tank hariç herkese tek atarsın.