alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
261
3. Parti Yazılım Kullanımı Hakkında
Muhammet K.
28 Aralık 2014 21:23

3. parti yazılımların kullanımı konusunda uyarımızı ve yaptırımlarımızı takip eden dönemde bazı sihirdarlar bu programları kullanmaya devam etmiştir. Yapılan yeni incelemeler sonucunda hesaplarında kendilerine oyun içerisinde haksız avantaj sağlayacak ve diğer oyuncuların deneyimini olumsuz etkileyecek 3. parti yazılım kullandığı tespit edilen kişilere uzaklaştırma cezası uygulanmıştır.


Bu konuda takiplerimiz ve sunucu genelindeki incelemelerimiz sık aralıklarla devam edecektir. Daha önce de belirttiğimiz gibi aynı konu hakkında ceza almış olan oyuncularımızın bu programları kullanmayı sürdürmesi halinde aldıkları cezalar katlanarak büyüyecek ve "kalıcı olarak uzaklaştırma"ya varabilecek şekilde devam edecektir.

Cevap bulunamadı.