alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
324
Aatrox Hikayesi
Sergen B.
12 Haziran 2015 12:29

Efsanevi bir savaşçı olan Aatrox Hikayesi de oldukça ilginç ve şaşırtıcı türden. Genellikle üst koridorda tercih ettiğimiz ve ölümsüzlük pasifi ile güzel bir şampiyon olan Aatrox’un hikayesini bu bolümde açıklıyoruz.

Aatrox Kimdir?

Antik bir ırk olan Darki’nin son 5 üyesinden biridir. O kılıcını zerafetle ve dengeyle tutarken, onlarca askeri kesip geçerken, öyle bir teknik ile hareket ediyor ki onu izlemek hipnotize edici. Düşen rakip ile birlikte Aatrox’un yaşıyor gibi görünen kılıcı, dökülen kanı içiyor ve Aatrox’un vahşi ve zarif kıyım senfonisini güçlendiriyor.

aatrox kimdir

Aatrox ile ilgili bilinen en erken hikaye bilinen tarih kadar eskidir. Bu hikaye, artık yalnızca krallık ve büyücü lordlar olarak hatırlanan, 2 büyük uygarlık arasında geçen bir savaşın hikayesidir. Zaman içerisinde büyücü lordlar art arda ezici zaferler elde ettiler ve can düşmanlarını sonsuza dek haritadan silme eşiğindeydiler. Son yüzleşmenin günü geldiğinde krallık askerleri sayıca az, yorulmuş ve donanımsızdılar. Kendilerini kaçınılmaz yenilgi için hazırladılar. Ufuktaki son umut ışığı da artık yok olmuş gibi görünüyorken, krallık askerlerinin ardında Aatrox belirdi. Bir kaç kelimeden fazlasını sarf etmeden, kendisi de savaşa atılmadan önce, askerlere son nefeslerine kadar savaşma arzusu verir. Aatrox’un varlığı umutsuz askerlere ilham olur. Başlangıçta askerler yalnızca bu bilinmeyen kahramanın, düşmanları tek tek kesip geçişini, beden ve kılıcın tek bir varlıkmış gibi hareket edişini hayranlıkla seyre kaldılar. Kısa bir süre içerisinde askerler kendilerini savaşa susamış bir halde buldular. Düşman hatlarına doğru Aatrox’u takip ettiler ve her biri bu imkansız sanılan zafer için 10 adam hiddetinde savaştılar.

Aatrox’un Yüzyıllardır Amacı Nedir?
Aatrox bu savaştan sonra kayboldu. Ancak krallık ordusunun yeni içine işlemiş olan hiddeti yerli yerindeydi. Beklenmedik zaferleri evlerine kesin galibiyet ile dönene kadar ardı ardına daha fazla zafere kapı açtı. Halk onları kahraman olarak yüceltti. Ancak tüm uygarlığı yıkımdan kurtarmış olsalar da her bir savaşçının içlerinde bir şey sonsuza dek değişmişti. Zihinlerine karanlık işlemişti. Zamanla savaşa dair anılar uçup gitti ve gaddar bir farkındalığa yerini bıraktı. Kahramansı olarak hatırladıkları şeyler, aslında kendi elleriyle gerçekleştirdikleri iğrenç vahşiliklerdi. Bu tarz hikayeler bir çok farklı kültürlerin efsanelerinde mevcuttur. Eğer hepsine inanmak gerekirse Aatrox’un varlığı tarihteki bazı en önemli savaşların kaderlerini değiştirmiştir demektir.

Bu öyküler Aatrox’un karanlık zamanlarda gelen bir kurtarıcı olarak hatırlansa da, Aatrox’un asıl mirası çatışma ve savaş dolu bir dünya olabilir.

Bazıları onur için savaşır, bazıları ise şan için, önemli olan tek şey, savaşman.

https://youtu.be/Jvngzzf1PQE

Cevap bulunamadı.