alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
356
AD Garen Rehberi
eray ö.
25 Ocak 2015 10:28
Merhaba arkadaşlar garen hakkında bir rehber hazırlayacağım ilk önce ben gareni çok seven bir insanım ve rehbere başlayalım

İlk olarak kabiliyetlerinizi 
Saldırı 21
Savunma 9
İşlevsel 0
Şeklinde dağıtabilirsiniz

Rünler ise

9 adet saldırı gücü damgası (seviye 30)
9 adet büyü direnci mührü (seviye 30)
9 adet zırh oyması (seviye 30)
3 adet zırh delme cehveri (seviye 30)

Eşyalar 

Başlangıç olarak 1 adet totem ziyneti + 3 adet can iksiri

İlk Dönüşümüzde Çeviklik Pelerini alıyoruz ve kritiğimizi artırmış oluyoruz
Oyunda iyi gidiyorsak hemen bir A.M.K. kılıcı alıyoruz ki gücümüzü artımış olalım
Ardındanda Ebedi Kılıcımızı tamamlayalım
Ebedi Kılıcı erkenden tamamlarsak oyunu rahat kazanabilirsiniz

Hemen Kara Baltamızı tamamlayalım bunun sayesinde hemen rakiplerin zırhlarını azaltıp öldürebiliriz ,Vahşi Hydra ve Kana Susamış ı da alalım çünkü hem TONLARCA hasar ve can çalma verir merkür ün adımları nı da tamamlayıp youumu nun hayalet kılıcınıda alarak zırh delme + kritik şansı veriyor

Taktikler

Karşı takımda teemo varsa çok dikkat edin w sü ile hemen vur kaç yaparak sizi mefta edebilir çalıdan saldırın ki sizi görmeden öldürün bide teemo mantarları sayesinde çalılıkta sizi görebilir mantarları totem alıp koyarak veya mercekle devre dışı bırakın
minyonları temizlemek için e ye çok verin kombonuz şu q w e r hedef tank değilse GARANTİ ölecektir yanında kimse yoksa eğer.

Yetenekler

Başlangıç olarak q ya verin ardındanda w sonra e. E ağırlıklı gidin ki minyonları temizleyip daha rahat şampiyon öldürün.

Rehber Burada Bitmiştir
Furkan Y.
26 Ocak 2015 17:25
Bende gareni çok severim  ama can rünü kullanıyorum daha çok
Gökhan Yücel T.
30 Ocak 2015 18:55
Garene bence tank çıkın daha işe yarar :(
Muhammed Kürşat K.
30 Ocak 2015 19:09
Tanky çıkmak lazım bence çünkü bence ultisi işe yarıyor .
gökhan s.
30 Ocak 2015 19:15
tank cıkılması daha mantıklı az bir ad ile zaten cok fazla hasar veriyor
korhan k.
30 Ocak 2015 19:28
şahsen yaptım en az 20 el düiük elolu oyunlarda (silver bronz) 800 vuruyor 1 düz atağı ve önünde durulmuyor karakterin bence gayet güzel
GÜLSÜM D.
5 Şubat 2015 22:09
gareni kutudan skini çıktıgı için seviyorum
Hüseyin Batuhan M.
7 Şubat 2015 18:50
Ad ye çok gerek yok bi çivili çıkmak lazım
Sergen B.
16 Şubat 2015 10:33
Tank Çıkılmalı Bence Özellikle Çivili Belli Bir Süre Süre 5 Kişi Yatıramıyor Seni