alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
338
ad twisted fade
Batuhan A.
18 Aralık 2014 17:30
ADC twisted diyoruz ancak her koridorda oynayabilirsiniz.

Bu eşya dizilimi ile en güçlü rakibimiz olan (counter) fizz 'in canı bile ŞEKER gibi eriyecektir.Ancak dikkat edin fizz takla atmadan önce altın kartı atmanız gerekiyor :) Her rakip için gereklidir.Önce altın kartı yedirmeniz gerekiyor.Sonra ilahların kılıcının aktifinin kullanırsanız işi biticektir.

Rehberde önem verdiğim kritik ihtimali oldu.Bu rehber ile en kral tankı bile kolayca eritebiliyoruz.Nasılmı?

Tankların gördüğümce ne büyük taktiği bize doğru gelip geri kaçmak sonra 1-2 skill atıp kaçmak.O size yaklaşırkenaltın kart atarsanız yanınızdada takım arkadaşlarınız varsa ilah bile olsa yatar :)

Skillerden biraz bahsetmet istiyorum nerde nasıl kullanıcaz...

Q


Twisted fate imlecin olduğu yöne 3 kart atar.(koni şeklinde) Bunu en son yükseltiyoruz.Bu skili vslerde kullanıyacağız.Sadece rakibimiz az canla bizden kaçarken atacağız.Ap vermiyeceğimizden vs lerde pek işe yaramaz zaten.

W

bu skill twisted fate nin temelini oluşturur.

Twisted'in destesinde 3 kart var kırmızı,mavi ,sarı(altın) 

mavi kart mana verir...(ben bunu genelde yanlışlıkla alıyorum o yüzden elimde kalmasın diye kulelere atıyorum :D )

kırmızı kart atılan rakibe ve çevresindeki rakiplere hasar verir ve yavaşlatır.(bu skili pusu yersek atıyoruz ve tüm rakipler yavaşlıyor ardından hemen flash atıyoruz çok kolay bir kurtulma yöntemidir.)

E

Adc twistedin diğer türlerinden farkı bu skile ilk olarak abanmamız.(ap de bu skile çok yüklenmeyiz)
Bu skill saldırı hızınız yoksa hiçbir işe yaramaz.Bunu unutmayın...bir rakip 1v1 geliyorsa bu skill sayesinde alırız.Rakip az vuracağımızı zannedip bu skill sayesinde ekstra vereceğimiz damageler rakibin şaşırıp kaçmasına sebep olur.Tryndamere gibi herolar ulti kullanıp kaçmaya çalışırsa direk sarı kart atın kaçamasın :D

R

Çok beğenmediğim ama severek kullandığım ultimiz.Tüyolarda bu skili adamlar vs den az canla kaçtığı zaman aynına ışınlanıp öldürmemiz için kullanmamız gerektiğini söylüyor.Ama bu çoook tehlikeli.Eğer dha önce oynadıysanız ve bunu denediyseniz adamın yanına ışınlandığınızda b atıp gittiğini falan görebiliryorsunuz.Kısacası pek denemiyorum hüsrana uğratıyor bu taktik.

Benim tavsiyem takım savaşı(tf) yapılırken rakiplerin arkalarına (çimen varsa tercihen çimene) ışınlanıyoruz.Adamlar kaçarken yada tam saldırırken bir anda şok ediyoruz :D


UNUTULMAMASI GEREKENLER:

VS YE GİRMEDEN ÖNCE İLAHLARIN KILICININ AKTİFİNİ UNUTMUYORUZ.

Q SKİLİNİ VS LERDE DEĞİL RAKİP KOVALARKEN KULLANIYORUZ

W SKİLİNİ SÜREKLİ AÇIK TUTUN O KENDİ KENDİNE DÖNSÜN DÜŞMANIN NERDEN ÇIKACAĞI BELLİ OLMAZ.SİZ SÜREKLİ AÇIK TUTUN TAM BİTECEKKEN MAVİ KARTTI TUTTURUP SALLAYIN Bİ YERE.
item sıralama ebedi - hayalet dansçı savaşçı çizmesi
w-e-e-q-e-r-w-w-e-e-r-w-w-q-q-r-q-qibrahim ethem b.
18 Aralık 2014 17:50
ben denedim şahsen çok op statik kastımı çok vuruyor
Atalay E.
18 Aralık 2014 17:56
güzel rehber ve ad tf de çok iyi oluyor
Burak G.
18 Aralık 2014 18:26
Daha önce çoğu kez oynamıştım sezon 2 de süper oluyordu. Bu sezon hiç denemedim bir şeyini değiştirmediler ise hala güzel olur.
Ali Can Y.
19 Aralık 2014 21:55
Güzel bir rehber olmuş ellerine sağlık adc geçen gördüm oyunda tf ile adam 23-6 gitti