alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
184
Alien: Isolation
talha d.
13 Aralık 2014 20:12
İlk Alien filmini izlediğim zamanı söyleyim mi size. Yok yahu, ne ilkokulu, koca eşşek kadar adamdım, korsan VCD kiralayıp da 14 inç monitörüm de ışıkları kapatıp izlemiştim. Ergene hiç bir film korkunç gelmez ya, Alien filminden de pek ürkmemiştim, ama ne yalan söyleyeyim surata yapışan headcrabler (kafam bir an Half Life'a gitti) inanılmazdı. İçinde lahana kaynayan tencereye bakınca, lahananın kabından çıkıp yüzüme atlayacağını zannederdim (bildiğin korkmuşum be). Arkadaş ortamlarında Alien'ın aslında ne manyak bir film olduğunu konuşur, çoğu zaman Alien Vs. Predator muhabbetleri yapardı. Geçen sene incelediğim Aliens: Colonial Marines'ten sonra Creative Assembly'nin sihirli parmaklarıyla dokuntuyu yeni korku/gerilim oyunumuz Alien: Isolation ilaç gibi geldi. 
Cevap bulunamadı.