alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
294
Anivia Tanıtım Rehberi
Mehmet G.
14 Mayıs 2015 14:07

Anivia ile 3. şampiyon tanıtımıma devam ediyorum.

Önce yine masteriesler ile başlayalım aşırı mana yediği gerçek o yüzden mutlaka mana buffu ve mana yenilenmesi kabiliyetlerine vermek lazım

Aşağıdakiler ise Runelerimizin nasıl yapıldığı

Skill sıralamamız ise söyle

Başlangıç itemleri

Lanede ilk yapılması gerek itemler ise şöyle

Oyun sonu itemlerini ise şöyle yapıyorum(Durma göre Hextech Gunblade, Rabadon Deathcap yapılabilir)

Sırada oyun içinde nasıl oynayacağınızı anlatmaya geldi. Oyun başında minionlara last hit yapın basic attacklarla fazla fighta girmeyin çünkü çok squishyisiniz level 2 olduktan sonra skill shotunuza güveniyorsanız

q skilini atıp e skili ile harrass yapın ama adamı earlyde kesiceğinizi sanmıyorum adam oynamayı biliyor ise. Başlangıç itemi olarak bir sürü potumuz ve 2 tane wardımız oluyor bu sayede ganklardan korunacağınızı düşünüyorum her zaman ward attığınız tarafa yakın oynayın. level 6 dan sonra q yu tutturmakda zorlanıyorsanız en azından ulti, e kombosu ile adamları dürtmeye başlayabilrisiniz ilk bluenuzu aldıktan sonra mana sorunu çekmemeye başlıcaksınız eğer dediğim buildi izlerseniz. artık lanede ki farmı çok kolay kesebileceksiniz üstüne vakitiniz olacak boş boş durmak yerine size yakın yerdeki jungle camplarını mutlaka kesin. Size bunun için bir yöntem göstericem resimler ile çok kolay olucaktır sizin için.

Annie fazla oynanabilirliğe açık bir hero değildir onun için sadece w sü var trickler olarak. Mesela duvar yanından kaçan bir adamın önüne w yü mutlaka duvara bitişik atın ya flash atacaktır yada yana doğru kaçmaya başlayacaktır duvarınızı geçmek için eğer yana kaçarsa veya orda beklerse stunu çok rahat atabilirsiniz. Teamfightlarda geride durup alanınız stunınız ile takımınıza çok büyük yardım edersiniz w ile adcnizi koruyabilirsiniz.

Oyun Sonu bir fotoğrafım bugünkü 4 vs 5 olmasa büyük ihtimal alırdık.

Bu arada sizin counterlarınız

Bunlarda sizin counterladıklarınız

Mehmet G.
18 Mayıs 2015 09:33

Pasifi Oyundaki En Güzel Pasif Geri Doğma Şansın Oluyor :)