alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
598
Annie ile ilgili Pek bilinmeyen Özellik
Mehmet I.
23 Ekim 2014 14:41
Arkadaşlar Merhaba bazılarınız belki biliyordur. Ben bilmeyenler için açıyorum bu konuyu
Bildiğiniz gibi Annie'nin pasifi Stun özelliği var. fakat karşı taraf bunu görünce size çok yaklaşmaz  :)
fakat annie'nin Pasifine 1 skill kala Düşmana  Q vururken aynı anda E ye basarsanız Q vururken havada pasifi etkin hala getirmiş oluyorsunuz ve düşman stun yiyor hatta bunu yaptığımda bana hile bile diyen oldu çünkü karşı taraf pasif dolduğundaki annie'nin çevresindeki halkayı görmeden Stun yiyor :D

Salih Berk Y.
23 Ekim 2014 14:46
Mehmet I.
Arkadaşlar Merhaba bazılarınız belki biliyordur. Ben bilmeyenler için açıyorum bu konuyu
Bildiğiniz gibi Annie'nin pasifi Stun özelliği var. fakat karşı taraf bunu görünce size çok yaklaşmaz  :)
fakat annie'nin Pasifine 1 skill kala Düşmana  Q vururken aynı anda E ye basarsanız Q vururken havada pasifi etkin hala getirmiş oluyorsunuz ve düşman stun yiyor hatta bunu yaptığımda bana hile bile diyen oldu çünkü karşı taraf pasif dolduğundaki annie'nin çevresindeki halkayı görmeden Stun yiyor :D

Oha hiç aklıma gelmemişti sağolasın :))
Remzi A.
23 Ekim 2014 14:52
Bi nevi bug sayılır sanki?
Mehmet I.
23 Ekim 2014 14:55
Salih Berk Y.
Oha hiç aklıma gelmemişti sağolasın :))
Çoğu kişi bilmez ama bilenlerde var ben öğrenin diye yazdım :)
ismail s.
Bir arkadaşım söylemişti evet
Ama annie oynamıyorum sıkıntı orda
SEMİ GÜRCAN G.
Hiç aklıma gelmemişti zamanlamasını iyi ayarlanması ama bunu deneyeceğim teşekkürler :)
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 14:56
Remzi A.
Pek bug değil aslında bu annie'nin Q su adama çarptıktan sonra e basıp stun etseydi bug olurdu sanırım
Ozan H.
23 Ekim 2014 14:59
Remzi A.
Bug degil sampiyonun pasifi o sadece zamanlama yapmak
Caner K.
23 Ekim 2014 15:00
Remzi A.
hayır bug sayılmaz skile hızlı basarsan stunu koyarsın bu kadar basit 
Hakan A.
23 Ekim 2014 15:06
Elinizin hızlı olması lazım.
Mehmet I.
23 Ekim 2014 15:17
Yorumlara toplu cevap vereyim
kesinlikle bug değil ben şahsen yapıyorum zor bişi de değil  bilgi amaçlı açtım konuyu zaten :)