alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1249
Arkadaşlar main role nasıl seçiyorsunuz?
Doğu Ş.
20 Ekim 2014 12:50

3 sezondur devamlı oynuyorum, 4 olacak hatta ama hala main lane yi seçemedim. Siz nasıl başarıyorsunuz bunu?

Ahmet B.
20 Ekim 2014 12:53
Bu başarılan bir şey değil. Bir rolde diğerlerine göre daha iyi oynuyorsundur ya da o rolde oynamak sana daha fazla keyif veriyordur, o rol senin main'in olur. Belli bir main seçmek zorunda değilsin
mahser ş.
20 Ekim 2014 12:57
bazı roller sana daha yatkın gelir o rol de oynamak istersin. mesela ben mid veya top lane de oynamak isterim yapacaklarım bellidir. sup oynamak istemem çünkü çok fazla sorumluluk istiyor hepsini yerine getiremiyorum. bunun gibi şeylerle sende bir rol seçebilirsin.
Ahmet İ.
20 Ekim 2014 13:07
Kendini gerçek hayatta nasıl görüyorsan öyle seç
OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 13:30
Oyunu taşıyabileceğime inandığım lane ve şampiyona göre seçiyorum mainimi...
Atahan H.
20 Ekim 2014 13:55
"Hangi lane de iyiysen onu seç" yanlış olur bence hangisinde iyi oynamak istiyorsan yada keyif alıyorsan onu seç. Zaten belli bir süre aynı lane de oynadıktan sonra  iyi oynamaya başlarsın.
onur k.
20 Ekim 2014 15:12
Hangi koridorda oynamaktan zevk alıyorsan
OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 15:13
Ahmet İ.
Kendini gerçek hayatta nasıl görüyorsan öyle seç
Kendimi gerçek hayatta tank olarak gördüğüm için tank kasıyorum asdklajsdas
Ne den bahsediyosun sen kardeş :D
Ozan H.
20 Ekim 2014 15:13
Sana uygun rol bir süre sonra kafanda oluşuyor.Örneğin bana solotop sıkcıı geliyor.Jungle olup oyun içinde mobil olmak zevkli.Yada ADC pek hakkını veremiyorum vsvs.Sende bu tür sıralamalar yap kendine bir süre sonra kendine uygun rolü bulacaksın.
özgür ç.
20 Ekim 2014 15:47
hangi lanede diğerlerine göre daha yetenekliysen orayı seç ve oranın üzerinde yoğunlaş 
Mehmet D.
20 Ekim 2014 15:53
En sevdiğim rol oluyor.