alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
353
BAĞIMLILIK VE LOL
Muhammet Tarık K.
13 Ocak 2015 22:03
Beyler bu dönemlerde league of legends gördüğünüz gibi çok oynanır hale geldi oyunda 13 yaşında çocuklar 20 yaşında büyükler var ve bunlar bır araya geldiğinde büyük olaylar çıkıyor .Aslında çıkmaz ama bu tr de Çocuklar geliyor mid alıp lockluyor ee biz ne yapalım bu yüzden bütün olay .
BİR OYUN YÜZÜNDEN MİLLET BİRBİRİNE SÖVÜYOR ANASINA KADAR GİDİYOR BU OLAY SİZ SİZ OLUN BIRAKIN BUNLARI 
EĞER YAŞINIZ KÜÇÜKSEDE KÜÇÜKLÜĞÜNÜZÜ BİLİN SYGILI OLUN . VE HEMEN LOCKLAMADAN BEKLEYIN 30 LEVELDE MAIN MID FALAN GİBİ SÖZLER ETMEYIN EĞER İYİ BİR YERDE OLMAK İSTİYORSANIZ HER YERDE OYNAMAZ GEREKMEKTEDİR . KORKULARINIZI YENİN. 
Teşekkürler
Polat S.
14 Ocak 2015 10:15
O veletler yüzünden şuan weste geçiyorum. 
GÜLSÜM D.
14 Ocak 2015 19:10
Tr feedle zaaaaaaaa
Ali Can Y.
14 Ocak 2015 19:15
çok haklısın kardeşim bunun düzelmesi lazım
Hüseyin Batuhan M.
8 Şubat 2015 20:58
Lol veletler var ama iyi oynayan küçükler var
Engin Kaan T.
9 Şubat 2015 22:11
Bence "veletler" diyerek tüm yaşı küçük oyuncuları aynı kefeye koyman ırkçılığın bir türevi gibi olmuş, genelleme yaparken dikkat etsek biraz?
Mehmet Akif O.
11 Şubat 2015 17:39
benim yaşım o kadar büyük değil 15 yaşındayım 13 yaşındayken başladım ben hiç böle şeyler yapmıyodum yaptığımdada zaten ilk ben mid diyoodum adamların interneti leş gibi geliyoar ilk ben yaazdım diyolar halbuki adam odaya geç giriyo sonradan üstüne bide hayban gibi sülalaye sövüyolar sadece anaylan da kalmıyolar böleleri yüzünden west e geçicem
İsimsiz Üye
13 Şubat 2015 16:08
abi ya lol çok güzel bi oyun bırakasım gelmiyo  ama biraz bagımlıyım galiba
Azizcan V.
13 Şubat 2015 16:19
ben günde 1 saat oynayıp zevkimi alıyorum pek takmıyorum oyunda zombi gibi olmuş insanları.
Sergen B.
15 Şubat 2015 21:51
tamam serverimizde küçük oyuncularımız var hatta beni bile ara sıra çok sinirlendiriyorlar tamam oyun bu 7 den 70 e oynanır ama biraz düzeltmeliyiz uyarmalıyız arkadaşlar küfüre küfürle cevap vermemeliyiz 
Sergen B.
25 Şubat 2015 18:56
Sergen B.
tamam serverimizde küçük oyuncularımız var hatta beni bile ara sıra çok sinirlendiriyorlar tamam oyun bu 7 den 70 e oynanır ama biraz düzeltmeliyiz uyarmalıyız arkadaşlar küfüre küfürle cevap vermemeliyiz 
Arkadaşlar Söylediklerimi Unutun Bugün Adam Küfür Ediyor Uyardım Yapma Kardeşim Dedim Adam Daha Fazla Küfür Ediyor Tr nin Hali İçler Acısı