alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
314
Bilerek besleme konusundaki tavrımız
alper b.
20 Aralık 2014 14:09
Sihirdarlar!

Hiç kimse kötü davranışlarla karşılaşmaktan hoşlanmaz. Tüm oyuncularımızı elimizden geldiği kadar olumlu davranışlara teşvik etmeye, olumsuz davranışlarında ısrar edenleri de doğru yola yönlendirmeye çabalıyoruz. Geçmişte Örnek Oyuncular, sohbet kısıtlamaları, dereceli oyun kısıtlamaları, takım kurucu ve birçok farklı yönteme başvurduk ve bunların arasına yeni projeler ekleyerek çalışmalarımıza devam etmeyi planlıyoruz. 

Bilerek beslemenin ne kadar rahatsızlık verdiğinin farkındayız. Sohbet kısıtlamalarıyla bu davranışın önüne geçemeyeceğimizi bize çekinmeden bildiren, fikir ve görüşlerini bizlerden esirgemeyen sihirdarlarımızı dinledik ve bununla ilgili yeni projemizi hayata geçiriyoruz.

Oyun içerisinde yapılan her hareketi dakikası dakikasına inceleyip, KDA oranlarını ve oyun içi raporlamaları dikkate alarak analiz gerçekleştiren, kapsamlı bir eleme yöntemi ile bilerek beslemeleri tespit edebilir hale geldik.

Bu tür davranışlar, en az küfür ve hakaret kadar keyif kaçırdığından verilecek cezaların da benzer şekilde olması gerektiğine inanıyoruz. Öncelikle, kasıtlı bir şekilde beslemeyi alışkanlık haline getirmiş ve amacı yalnızca başkalarının oyunlarını zehir etmek olan oyuncularla ilgili harekete geçiyor olacağız. Bu oyuncular, 14 gün süre ile oyundan uzaklaştırılacaklar. Ayrıca, bu davranışları sürdürmeleri halinde hesaplarına erişimleri kalıcı olarak engellenecek.

Önümüzdeki dönemde hem bu sistemi geliştirmeye devam edeceğiz, hem de Adalet Meydanları’nı bu olumsuz davranışlardan uzak tutmaya yönelik yenilikleri sizlere sunuyor olacağız.

Keyifli oyunlar!
Cevap bulunamadı.