alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
341
Brand ile karşınızdayım
Mehmet G.
14 Mayıs 2015 14:06

Brand ile karşınızdayım

Masteriesler

Runeler

Skill Dağılımı

Başlangıç itemları

Oyun sonu buildi(burada 7 item olduğunu biliyorum duruma göre athene yapıp başka bir itemi çıkarabilirsiniz)

Early Game:

Oyun başında Level 1 iken elinizden geldiği kadar skill kullanmamaya çalısın çünkü brandin manası çok fazla değil genelde basic attack ile farm yapmaya çalısın 3. levele kadar aynı şekilde devam edin ve sakın lane skilleriniz ile fazla pushlamayın çünkü brand en azından 3 levele kadar ganklara çok açık bir hero hiç bir kaçış özelliği yok.

Level 3 den sonra Trinketinizi bir çimene koyup o tarafa yakın olma şartıyla lane i daha rahat pushlayabilirsiniz. olası bir gank durumunda ise W+Q veya E+Q ile gank atan kişiyi stunlayıp kaçma sansınız var. Ayrıca level 3 den sonra passiveinizi kullanmaya başlayabilirsiniz Q ile bunu yapmak fazla kolay olmayacaktır lane minionlar olsun skill shot olmasından olsun zorlanırsınız W ile yapabilirsiniz ama bundan kaçma olasılıklarıda fazla biraz riske girip E skili ile yaparsanız çok daha rahat edersiniz ayrıca siz adama E attığınızda kendinizi çıkamayacağınız bir fightın içinde bulursanız Q+W nu kullanmanız kolaylaşır çünkü Q alev almış birini stun ederken W skili ise normalde vuracağından %25 fazla vurur.Passivei hatırlamayanlar için hatırlatayım:Her vurduğunuz skill sonrası karşı rakip alev alır ve 4 saniye boyunca rakip en yüksek can değerinin % 8 i kadar damage atar. Yani sadece 13 skill atarak skillerin 0 vurduğunu düşünürsek adam ölüyor bence çok güzel bir passive.

Late Game:

İlk yapacağınız item olan Liandry sayesinde hem passive hem Liandry'nin passive birleşip çok daha güçlü bir AOE damageine sahip olacaksınız harrass için mükemmel bir karışım ayrıca Rylai ve Liandry bitirnce canınızda artacağı için daha tanky bir karaktere sahip olacaksınız. Rylai'nin passive sizin için çok güzel olacak. Diyelim ki kaçan bir rakibiniz var E menzilinde siz ona E ile vurunca rakip Rylai sayesinde slow yiyecek bu da size Q ile stun atmanızı kolaylaştırıcaktır. Aynı şekilde sizi kovalayan biri var ise W ile onu yavaşlatabilirsiniz. Brandin artılarından biride çok kolay farm yapabilmesi oyun ortalarından itibaren  minionları W+E combosu ile çok rahat kesebiliyorsunuz. Son olarak teamfighti kombonuzdan bahsediyim öncelikle W ile başlayın çünkü alanı büyük bir sürü kişiyi alev aldırabilirsiniz sonra E skili ile almayan kişilere sıçratın R ile güzel bir damage atın sonra focus yapacağınız kişiyi Q ile stun atın Ardında o kişi hala alevli olacağı için W nün %25 daha fazla vurmasından yararlanın ve son olarak yine E atın zaten bunların hepsini yaparsanız Birileri ölmüş olacaktır:)

Bu da Sizin için denediğim Oyun sonucu

Son olarak counterlarınız

Ve Counterladıklarınız

Mehmet G.
18 Mayıs 2015 09:35

İntikam Ateşi Midde Çok Canlar Yakıyor :)