alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
243
Bronz Liginden Nasıl Yükselirim ? (Strateji)
Sergen B.
6 Kasım 2015 17:57

Öncelikle herkese merhaba.Bildiğiniz üzere Türkiye sunucusundaki insanların %50 kadarı bronz liginde.Ve çoğu istese bile yukarı aşamaya çıkamıyor .Benim amacım ise insanları birazcık bilinçlendirmek.
Bronz 5'ten başlamış biri olarak yazıyorum.

Suçu Kendinizde Arayın:
Çoğunlukla yapılan hatalardan biri bu takımdaki oyuncuları suçlamak.Hadi diyelim 1 2 oyun fazlasıyla besleyen küfür eden sonrasında afk kalan sihirdarlarla dolu bir oyuna denk geldiniz peki diğer oyunlar ?

Koridor Seçimi:
Dereceli seçim başlarken insanların yazdıklarına saygı gösterin bir rolü çok oynamak istiyorsanız takım kurucudan girin dereceli seçimden değil.

Sürekli Değişik Şampiyonlarla Oynamak:
Eğer bronz liginden yüseklmek istiyorsanız 5 tane şampiyonda ustalaşmalısınız belki bazı rolleri oynayamıyorsunuz fakat takımınızdaki oyuncu sizden öndeyse ve rolü kendi aldıysa yapabileceğiniz bir şey yok belirli şampiyonlarla sürekli pratik yapın!

Oyuna Ara Vermek:
7/24 oyun oynamak nedir arkadaşım nedir yani çık gez yemek ye nefes al televizyon izle odadan çıkmayı bil 3 4 oyundan sonra başka dereceli maç oynamamanızı hatta oyunu o gün hiç oynamamanızı tavsiye ederim beyniniz yanıyor bir yerden sonra sonuçta oyun bu zevk almanı gerekiyor nefret etmeniz değil!

Küfür/Report Etmek:
Oyun içinde bir insana report ediceğini söylemek ve küfür etmek onu sadece provake eder ve istemeden besliyorsa bile sizin inadınıza daha fazla bilinçlice besler o da kaybedicek derseniz belki o yükselmeye çalışmıyor ama siz çalışıyorsunuz o yüzden sinirlenmemeli ve alttan alıp yumuşatmaya skorunuzu paylaşmaya çalışmalısınız o da bir süre sonra size katılacaktır.

Bütün söylediklerimi harfiyen uygularsanız kesinlikle yukarı lige çıkacaksınızdır peki ya biz nefretimizi neye dökücez derseniz oyun sonu ekranında hesabınızın ban yemesi riskiyle birlikte istediğiniz kadar küfür edin hatta arkadaş ekleyip bir daha sövün böylece herkes rahatlamış olucak ama söylediğim gibi bir daha asla lig çıkma fırsatınız olmayabilir bunu yapınca 

Ayberk Ü.
26 Aralık 2015 01:24

normal games ata ata.

GÜLSÜM D.
27 Aralık 2015 11:47
Takım kurucu bulana kadara oyun bitiyo
GÜLSÜM D.
1 Ocak 2016 11:23
En iyisi normal game oynayarak le dini gelistirmek sonra takımı taşımak
GÜLSÜM D.
11 Ocak 2016 00:45

bronzdan çıkmak ıçin oyunu ciddiye almak lazım bazıları oynarken telefonla felan uğraşıyor

GÜLSÜM D.
31 Ocak 2016 13:36
Şimdiki yüksek liglerin çoğu eloboost.