alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
606
BRONZDAN ÇIKMA TAKTİĞİ DENENDİ
Ömer C.
20 Aralık 2014 01:08
Arkadaşlar Bronzdan çıkmak isteyip kendine güvenen  arkadaşlar için çok sağlam bir taktiğim var denedim 2 bronz hesabı altın yaptım Taktik şu.
1-Öncelikle sizle sürekli girebilecek iyi oynadıgından emin oldugunuz bir arkadaşınızla pre oyun girmeye çalışın 2 kişi taşımaya bakın.
2-Hiçbirzaman mid solo vb gibi kavgalar yapmayın benim main bu yok şu yok bu demeyin sessizce bekleyin ne kalırsa onu alın.
3-Bu sizin için en iyi olucak taktiktir bunu kesinlikle uygulamanız gerekiyor.Mid Solo Jungle Adc Supp bunların herbirinden main karakteriniz olsun örneğin:Soloda-Riven Jungle-Jarvan Mid-Ahri adc-vayne supp-leona yani her lane için bir main karakter bulmanız gerekiyor ki main kavgası cart curt kavgası çıkmasın ve oynadıgınız lane'in hakkını verebilesiniz.
4-Yukarda dediklerimi yaptınız artık hazır sayılırsınız ama bir kaç şeyi unutmamanız gerekiyo şampiyon seçim ekranında kavga çıksa bile karışmayın.Oyuna girdikten sonra biri karşısındakine eziliyo sakın küfür hakaret vb. şeyler yazmayın adamında oynama hevesi kalmaz sizinde.Eğer siz feedliyorsanız kule dibinda kalmaktan başka çare yok jungle ın gank atmasını bekliyceksin :) 
   Eğer yukarda dediklerimi uygularsanız çok seri şekilde lig atlayabilirsiniz tabi bunları uyguladınız diye hiç oyun kaybetmemek olmaz arada illaki bi troll leaver flamer gelir onlarda tr nin tuzu biberi olmazsa olmazları yapcak bişey yok.Rankedda özellikle asla pes etmeyin hiç dönmez dediğiniz oyunlar bile dönüyor emin olun.
   Şimdiden herkeze kolay gelsin eğer beğendiyseniz bi teşekkürü çok görmeyin iyi oyunlar :))
Kadim K.
23 Aralık 2014 11:26
zaten oyunu ne kadar çok oynarsan ister istemez çıkıyosun ama dediklerine katılıyorum :)
Osman Melih E.
23 Aralık 2014 17:00
Ben senin taktik değil ama kendi taktiğim şu kendinizi geliştirin her zaman sonra dereceli girin ama ne kalırsa genellikle mid saldırtın katarina ile alırsınız