alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1467
bronz'dan çıkma yolları
Mertcan E.
18 Aralık 2014 18:56
Merhaba arkadaşlar Bronz'dan çıkamıyormusunuz Bu Taktık tam size göre. 
ilk 30 level olunca acemiliğimden dolayı 10 maçın 2sini alarak bronz 4te yerimi almıştım.sonra bronz 5e de düştüm.peki nasıl bronzdan silvera 1-2 hafta gibi bir sürede çıktım size bunu anlatacagım.

-öncelikle çoğu kişi flame yapmayın vs der flame yapsanızda yapmasanızda adam kötüyse o maç kaybedilir,küfür edince rahatlayacaksanız edin.
-sırf karşıdaki adamın counterı diye bilmediğiniz herolarla maçlara girmeyin pişman olursunuz
-takımınızda şifa-tutuştur alan birisi varsa düşünmeden çıkın giden 3 lp olsun
-mid her zaman sizin olsun bir oyunu en iyi mid taşır
-çıkmanın sırrı roamdır kassadin akali katarina zed gibi herolarla oynayın ve laneyi ittirdikten sonra bota topa roam atın,kendinizden önce takımı düşünün
-asla laneyi ittirmeyin,bırakın sadece last hit alın o ittirsin.gank yemezsiniz ve ayrıca sizin jungleiniz gank atabilir size.eğer turret altında farm yapamayacak bir heroyla oynuyorsanız biraz ittirebilirsiniz
-taşıyıcı herolarla oynayın bireysel herolar oyunu taşımaz
-jungle oynayacaksanız evelynn,lee sin,jarvan 4 gibi herolarla oynayın.Master,ww,udyr uzak durun.çünkü bronzda kimse safe oyun bilmez,totem mahrumudurlar.evelynn olan oyunda 1 kişi bile pembe totem almaz.early jungle herolarıyla çok rahat çıkacağıızı düşünüyorum.ben şahsen lee sin ile çıktım
-açık diye yasuo fizz leona vs heroları hemen sazan gibi oynamayın.bilmiyorsanız almayın sanıldığı kadar op değiller karşısı alsın sizin avantajınıza olur
-üstüste 3 maç kaybederseniz bırakın biraz normal atın yoksa kaybetme serinizin devamı gelecektir
Atalay E.
18 Aralık 2014 19:10
Bazı düşüncelerin yanlış mesela flame yapmak kendi takımındaki adama flame yaparsan o kişinin moralı bozulacak ve oynayışı daha kötü olacaktır bu tamamen psikoloji ile ilgili siz siz olun flame yapmayın gerçekten kazanır durumda oldugunuz bi maçı sırf flame yüzüden kaybedebilirsiniz..
Arda K.
18 Aralık 2014 19:13
bronzdan çıkmak 2 türlü olur ya kendini çok geliştirir bidahaki sezonu beklersin yada gold pre bulup seri rank girersin ilk i daha iyi çok iyi oynarsan plat dia rahat
Mertcan E.
18 Aralık 2014 19:18
Atalay E.
Bazı düşüncelerin yanlış mesela flame yapmak kendi takımındaki adama flame yaparsan o kişinin moralı bozulacak ve oynayışı daha kötü olacaktır bu tamamen psikoloji ile ilgili siz siz olun flame yapmayın gerçekten kazanır durumda oldugunuz bi maçı sırf flame yüzüden kaybedebilirsiniz..
şuan plattayım kardeşim emin ol psikolojiyle değil zekayla oynanan bir oyun bu,buna ne kadar da sinir olsam.bir adam dk 10'da 3 kill vermişse emin ol o adam o oyunu verir,istisnası 100 maçta 2 tane olur.flame evet kötü ama flame yapmamak oyun kazandırmaz demek istedim ben orda.
hasan g.
18 Aralık 2014 19:18
cok yanlıs taktik oncelikle ligim platin 4 bronzdan cıkmakta kolay cunku cok fazla elo bost yaptım bu  yuzden nick yazmadım oncelikle jungle veya top almanız gerek baska turlu takımın kotuyse kazanma sansınız yok eger rakip takımda agır stun varsa ashe taric gibi warwick master gibi herolar secin jaxta is gorur fakat olay suki gercekten oyun tasıyan herolar almanız gerek tabi yinede iyi oynamanız lazım yoksa zaten o ligi hak ediyosunuzdur 
Alperen D.
18 Aralık 2014 19:19
Ben gümüş 5 başlıyıp şuan plat  5 oldum dediklerin dogru :)
Ali Can Y.
18 Aralık 2014 19:22
-takımınızda şifa-tutuştur alan birisi varsa düşünmeden çıkın giden 3 lp olsun-
kesinlikle yanlış ben gümüş 4 başladım bu sezon gümüş 1 e kadar hangi hero olursa olsun şifa tutuşturla oynadım kazandım maçları spellerle alakası yok bence insan hangisiyle iyi oynuyorsa onu alır 
Murat Atakan H.
18 Aralık 2014 19:26
flamesiz oyun kazanılır ama b5sen yeteneksizsindir benim gözümde
Burak G.
18 Aralık 2014 19:44
Çok doğru yazmışsın kardeşim. Eline sağlık.
Oğulcan Aşır G.
18 Aralık 2014 19:45
full master try falan oyna
Hakan A.
18 Aralık 2014 19:46
Tek bi hero ile çıkabilirsiniz ancak ilerde sıkıntı yaratabiliyor.