alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
595
Bundan 5 6 Sene önce (moba geçmişim )
Atahan H.
21 Ekim 2014 13:45
Warcraft 3 te  wepla sunucusunda dota oynuyordum.  2 tane yeni dota ya benzer oyun çıktı dediler  hemen eve koştum ikisinide indirdim biri HoN (heroes of newerth ) Diğeri ise LoL . Başladım ikisinide denemeye , hon un grafikleri güzel launcher ve menüsü çok iyiydi  LoL ise grafikler yerlerde  oynanabilirlik düşük ping yüksek menüsü oldukça saçmaydı. LoL ü silmiştim  hon arada arkadaşlarla dota oynuyorduk daha sonra valve  icefrog a verdi parayı dota 2 yi çıkardı hiç hoşuma gitmemişti ki hala gitmiyor . Grafiklerde ki ayırt edilebilirlik oldukça düşük bence  (şayet isterseniz karakterlerin etrafına sarı border ekleyebiliyorsunuz buda çok kötü duruyor). Herneyse üniversiteye geldim bi baktım herkes LoL diyor giriym bakym dedim.Yapılan değişikliklere hayran kalmıştım lig sistemi  şampiyon mekanikleri  devamlı güncellemeler  hatalardan utanmayan bir şirket  ve 3 senedir oynuyorum pişman değilim.
 Evet arkadaşlar benim moba geçmişim bu şekilde sizinkileri alalım. =)
OĞUZCAN Y.
21 Ekim 2014 13:49
Garenada dota oynarken arkadaşlarımın ısrarıyla lole geçtim bırakamadım :)
onur k.
21 Ekim 2014 13:52
ben mobayla ilk dotayla tanıstım  sonra lole geçtim dota 2 çıkınca 1 yıl onu oynadım simdi tekrar loldeyim :)
ismail s.
21 Ekim 2014 13:53
2007 nin son aylarında tanıştım online oyunlar ile ilk online oyunum o zaman Darkorbit idi benim için 2 senemi bu oyunla harcadım 
Sonra Knigh a başladım ama 45 levelde sıkılmıştım M2 ye başlamıştım 2 senemide onla yedim 
Biraz Wolfteam de oynamışım ama ilk zamanlarını yani oyunun suyu çıkmadan öncesinden bahsediyorum
CH2 vardı onlada 6 ay oynadım sonra WarZ vardı en rezil oyunu olacağını bilmeden 30 liraya satın almıştım
Ne yazıkki oyun hileler ile bozulmuştu Orda edindiğim arkadaşlarla uzun bir süre Lol oynuyorum
Osu! da oynuyorum arada
Online oyun serüvenimin kısa özeti budur
mahser ş.
21 Ekim 2014 13:54
ne yazikki moba geçmişim yok. uzun süre sro oynayıp arkadaşlarımın bırakıp lol e geçmesiyle bende bırakıp lole başladım.
Ozan H.
MOBA ile LOL sayesinde taşındım valla.Benim senin kadar uzun MOBA geçmişim yok :)
Emre K.
Dota ve lol oynadım ben sadece
Soner S.
21 Ekim 2014 19:03
dota oynve dota daha iyi ama çok hile hurda var
Ozan H.
21 Ekim 2014 19:06
Birde şunu anlamıyorum Dota yı övenler bile hala lol oynuyor ya :)
Mehmet Oğuz A.
21 Ekim 2014 19:07
Bende Dota 2 oynarken arkadaşlar oynuyo diye başlamıştım 
Hakan A.
21 Ekim 2014 19:07
Dota 1 i kücükken oynamışdım ama öyle delilercesine değil ardından Dota2 çıkınca moba sevgim geri dönmüşdü.