alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
217
Cassiopeia Rehberi
Mehmet G.
14 Mayıs 2015 14:02

Cassiopeia Rehberi

Masteriesler

Runeler

Skill Dağılımı

Başlangıç İtemları

Oyun Sonu buildi

Early Game:

Oyun başında Cass ile minionları zehirlemeye çalışmayın boş yere mana yersiniz sadece onun yerine basic attack ile farm alın aynı şekilde seviye 1 de rakiple kafa kafaya çarpışmayın mana kaybından başka bir getirisi olmaz. Level 2 olduktan sonra adamı Q+E kombosu ile rahatsız edin özellikle Q nun pasifi sayesinde adam kaçmaya çalıssa bile çok rahat yakalarsınız masterieslerde ona özel movement speede verildi zaten sizin en çok vuran skiliniz zaten belli E elinizden geldiği kadar zehirlenmemiş adama E atmayın. Level 4 te W skilini açtıktan sonra adamı yakalamanız çok daha kolay olacaktır. 1 e 1 fightlarda önce W atın E yolladıktan sonra Q yollaıp zehir bitene kadar E sonra Q sonra E bunu devam ettirin. Ganklara karşı çok dikkatli olun kaçış mekanizmanız yok gibi sadece Gelen kişiye Q atarak hızlanabilir veya onu W ile yavaşlatabilirsiniz. Biraz Ap kastıktan sonra kolayca lane itebilirsiniz.

Late Game:

İlk 4 itemi yaptıysanız kafanız çok daha rahat hem AOE damageiniz artıcak hem mana sorununuz azalacak hem de vurduğunuz skiller ile adamları yavaşlatıcaksınız artık sizden kaçmaları çok daha zor. Cass ile Tflerde çok iyi iş yaparsınız ama en önemli nokta sakın zehirsiz bir adama E atmayın E yi cooldowna sokarsanız O Tf yi kazanacakken kaybedebilirsiniz.

Counterlarınız

Sizin Counterladıklarınız

 

Mehmet G.
18 Mayıs 2015 09:37

Ulsiti Çok Güçlü Rakip Size Yüzü Dönükse Sersemletiyor Arkası Dönükse Yavaşlatıyor :)