alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
171
Cho'Gath Rehber
Sergen B.
6 Kasım 2015 17:42

Merhaba arkadaşlar, daha 20. Seviyede olmama rağmen neredeyse tüm oyunlarımı bu şampiyonla tecrübe ettim ve bir rehber hazırlamaya karar verdim.
AŞAMA:1 
Evet oyun başlangıcında eşyalarınız farklı olabileceği gibi üst koridor için doran yüzügü öneririm.Ancak siz defansif oynayacaksanız doran kalkanı tercih edebilirsiniz.Bu arada can iksiri ve totem almalısınız.
İlk başlarda rakibinize çok yüklenmeyin ve Q yeteneğinizi boşa atmayın. Çünkü Q yeteneğinden sonra mananız bitiyor.İlk E başlayıp E fullemenizi öneririm.

AŞAMA 2: 6. Seviye olduktan sonra bu böceğin gücüne tanık olun! Eşya olarak asırlık sopa çıktığınızda artık Q ile dürtebilirsiniz. Canı 800 ün altına indiğinde artık manamıza bakarak E yeteneğinizi açın ve Q-W-Normal Saldırı-R ile bitirin.

UNUTMAYIN!!!!!:Ulti yeteneğinizi kesinlike son vuruşa saklayın.Çünkü her son vuruşta bir yük kazanıyorsunuz.Sonra Dev gibi olup doğal bir sekilde tanklaşıyorsunuz.Eğer koridorda ezildiyseniz ve rakiplerde son vuruş yapamıyorsanız,minyonlara atın ultinizi!

Aşama 3: Kisiye göre değişmek üzere asırlık sopa dan sonra ,
L.Eziyeti
Zhonyanın kum saati
Rabadon
Duruma göre; randuin ya da banshee
Ve sihirbaz pabuçları.
Bu eşyalardan sonra ultiniz yaklasık 1100 GERCEK HASAR verecek! Çok fazla değil mi? Ultinizin 6 yükü sayesinde 3500 canınız olacak.
UNUTMAYIN! Ultinizin rakiplere 300/450/600 Minyonlara 1000 gerçek hasar verdiğini unutmayın! Bu yüzden baronu çalmak sizin göreviniz.

Teşekkür ederim rehber devamı isterseniz lütfen yazın 
Yetenek fulleme sırası ilk E sonra Q sonra W

Sergen B.
13 Kasım 2015 21:38
Ultisinin pasifi biriktirilerek tflerde çok güzel kullanılabiliyor
GÜLSÜM D.
27 Aralık 2015 11:55
İlk q fulle zaten q tutarsa rakip kesin ölü
GÜLSÜM D.
1 Ocak 2016 11:32
Q tutarsa öldü bil
GÜLSÜM D.
31 Ocak 2016 13:45
Ultinin yüklerini fulleyip tf girince çok daha fazla tank oluyosn.