alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
329
Dariusu Soloda Rahat İndirmek
burak hikmet t.
13 Ocak 2015 23:00
beyler dariusa karşı size mutlaka jaxı öneririm rakibiniz ( darius ) 6 level olana kadar onu jax ile en az 2 defa alıırsınız ancak sabırlı olmanız gerekmektedir
oyunun ilk dakıkalarında sadece küçük küçük dürtün ve onu korkutun ;İ
canını biraz azalttıktan sonra ( siz 3 lvl olduğunuzda ) üstüne atlayın E açın ve vurmaya devam edin ve inananın darius düşücektir.
onu iki defa aldığınızda rakibinize karşı item avantajınız olacaktır. 
rakibiniz 6 lvl olduğunda ise junglenızdan size yardıma gelmesini rica ediniz ve jungle ınızla beraber dariusa dalınız onu bu şekilde 1 defa almanız yeterlidir.Zaten ondan sonra kasmanız çok rahat olacaktır 

BAŞARILAR DİLERİM :D

Emre Berk A.
14 Ocak 2015 00:13
Alırsın nasusunu, kristal matara ile başlarsın. İlk başta pasif kalırsın, çalıya totem atar darius'un farklı lanelerde gang atmasını engellersin. Sen kendi halinde stack kasarsın. Dakika 15 de 200 stack kasabilirsen ve donmuş yürek alabilirsen o darius seni bidaha nanay keser. 
Polat S.
14 Ocak 2015 10:10
Dariusun ultisi gerçek hasar vurduğu için jaxın E sinin pek bi işe yarayacağını sanmıyorum.
Ali Can Y.
14 Ocak 2015 17:23
Aynen jax yerine nasus daha çok işe yarar 
GÜLSÜM D.
14 Ocak 2015 17:35
Ben jax dim fulll gang yedim 3 12 oldim dakka. 30da daeius 10 4 gidiordu oylesine girdim. Canim gitmeden aldim
Oğulcan G.
15 Ocak 2015 17:57

Darius'u almanın bir çok yolu var;
1-) Menzilli şampiyon tercih etmek.
Örneğin; Gragas, Lissandra, Kennen, Ryze, Zed gibi herolarla uzaktan dürtüp ciddi hasarlar verebilirsin.
2-) Tank şampiyonlar tercih etmek hem hasar vurup, az hasar yemeni sağlayacak ve koridor safhasında ezmeni sağlayacaktır.
Örneğin; Alistar, Maokai, Malphite, Cho'Gath ( Bu aralar pek meşhur ^^ )
3-) Yeteneklerden sıyrılabilecek herolar. ( Sıyrılmak = Kullanılan yetenekten, düz vuruştan hasar almamak anlamına gelir )
Örneğin; Jax oynarken '' Karşı Saldırı (E) '' yeteneğini kullanırsan, rakibinin düz vuruşlardan sıyrılırsın. Kayle'nin ulti yeteneği, Mordekaiser'in pasifi gibi.
Umarım söylediklerim işine yarar ^^ 

Hüseyin Batuhan M.
16 Şubat 2015 09:02
Jayce hard ct si olmasına rağmen gidip topla durtun