alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
167
Detaylı Xİn Zhao Rehberi !
Mehmet G.
5 Mayıs 2015 12:21

Arkadaşlar size benim sürekli kullandığım bi rehberden bahsetcem. eksiklerim ve hatalarım olabilir düzeltmeler ve eklemeler size kalmış 

İtem 

1 - Savaş Çizmezi ( Ata hızı Xin İçin En önemli özellik.)

2 - ebedi kılıç

3 - Hayalet dansçı / Kareyel ( Oyun gidişatına göre ve sitilinize göre seçebilirsiniz. ikiside yararlı olur.)

4 - Vahşi Hydra / Kana Susamış ( Oyun gidişatına göre ve sitilinize göre seçebilirsiniz. ikiside yararlı olur. fakat ben Vahşi Hydra kullanıyorum. çünki oyun sonuna doğru toplu saldırılar artıyor bu sebepten tek bir şampiyona atak yaparken yandakilerede hasar veriyorsunuz. buda size duruma göre 1 den çok kill alma şansı tanıyacaktır.)

5 - Warmog'un zırhı (Normalde çok araya girme şansımız yok can azlığından dolayı. bu açığı bu itemle tamamlıyoruz. toplu saldırıdan en kötü 2 kille çıkma şansına sahip olabilirsiniz.)

6 - Çivili Zırh ( Oyundaki Zırh Eksiliğini tamamlamak için iyi bir itemdir. )

Öneri

- 1-6 LwL arası rakiple çok karşı karşıya gelmesseniz Sizin için iyi olacaktır. Özellikle menzilli varsa karşıda.duruma göre yakaladığınızda kill alabilirsiniz.benim tercihim ultiye kadar farm ve yakalarsam kill. 6 Lwl de ulti açıldıktan sonra E skilli ile rakibi yakalayabilirsiniz. E sikilini ilk saldırı olarak seçtiğinizde ardından Q ve W skilleri ile rakibi Ayırabilirsiniz. Rakip %80 ihtimal geri çekilmeyi deneyecektir ( Şıcra Özelliğiyle genelde geri çekilirler) ardından E skilimizin Zamanı dolmuş olacak ve öldürücü vuruşu yapmış olacağız. ölmediyse basın tutuştura 

- Rakip Çok güçlüdür yada iyi kasmıştır kaçmaz ve sizi ayırır. ozaman ultiyi atın ayırın ardından kaçacaktır tabi ölmemeye dikkat edin  

- Ultiyi genelde toplu saldırılarda deneyin çünkü ayrıldığınız zaman ultiye etrafı dağıtıp sıçrayla kaçma şansınız olur.

- tabi ultiyi karşı karşıya yukardaki gibi kullanabilirsiniz yada son vuruş için denenebilir. ama ben çok harcama gereksinimi duymuyorum.

- İlk Başta SÜRAT ÇİZMESİ yanında 4 can potu almanızı öneririm. çünki ilk kill çok çok önemlidir.

- ilk kill rakibin sizin PRO olduğunuzu düşünmesine itecektir ve bu sayede rahat farm yapıp LWL kasabileceksiniz. rakip size ilk killden sonra daha temkinli yaklaşacak yada kule altı çekmeye çalışacak E skilini kullanmadan çekinmeyin

- Bu itemler ile + w Skillin + Hız İteminin birleşmesinin nekadar etkili olduğunu görebileceksiniz. ve rahat kill almanıza olanak sağlıyacak. siz 2. 3. atağı yaparken rakip 1. atağını yapmış oluyor(18.lwl için) ayrılır ve kill alırsınız.

- Rünleri Saldırı Gücü Veya Saldırı Hızı olarak seçin. Oyundaki Kullanacağınız İtemler ile eş değer olmalı.

- Yanınızda Sup Bir karakter olursa Kill Almanız Daha Kolaylaşacaktır.

BÜYÜLER

1 - Tutuştur

2 - Sıçra

Kullanan Arkadaşlar ve Önerisi olan arkadaşlar yorum yazarsa hem ben hem diğer arkadaşlar için faydalı olur.

eksikler ve yanlışlarım affola.

İyi Oyunlar İyi Eğlenceler 

Cevap bulunamadı.