alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
161
Doğru Kulvara Gitmek !
Mehmet G.
14 Mayıs 2015 14:13

Merhaba arkadaşlar

Dereceli oyuna girdiğiniz zaman, doğru kulvarlara doğru şampiyonlar gitmelidir. Şampiyon seçimi sırasında buna dikkat etmek çok önemlidir.Sıralama genelde

Top : Solo Top Oyuncusu

Orman : Ormancı Oyuncu

Mid : APC ( YGT )

Bot: Destek ve ADC ( SGT )

şeklindedir.Bazı takımlar maçlarda solo yapıcak oyuncuyu yu Bota gönderir veya ADC ile Destek oyuncusunu Top a gönderir.

Dereceli oyunlarda minyonlara son vuruş yapmak maçın kaderini etkileyebilir.Farm yaparken bunu unutmamalısınız.

Takımımız ile sürekli iletişim halinde olmanız gerekir.Ping kullanmak ve SS ( mia ) vermek çok önemlidir. Mümkünse TS veya Skype açın.

Destek oyuncu haritaya totem yerleştirerek size harita görüşü kazandırmalıdır.

Global Objective'lere uyulmalıdır.

Takım savaşlarını başlatma yöntemi ve başlatan kişi çok önemlidir.Tankların görevi budur.

Pickler çok önemlidir. İlk Pick Sup ve ya Jungle almalıdır ki diğer takımın oyuncuları Counter atmasın ona.

ADC hariç Herkesin Ward Alması Gerekir !

Yok ben Sup değilim niye Ward Alıyorum demeyin !

Koridor Girişlerinize Ward koyun ki Baskın yemeyin.

Ayrıca eğer teamfight ta adamlara üstün değilseniz ve takımınızda splitpusha (ayrık ittirme) uygun hero var tf zorlamayın splitpush deneyin

Drakelerin zamanını asla kaçırmayın Drake demek para demek paranız olursa oyunu kazanmanız çok daha kolay olur.

Bundan sonra size a-z tüm mid herolarına yapmanız gereken buildi ve oynayış şekillerini anlatacağım

Şu an ben platinium 1 im umarım sizde benim rehberimden yararlanıp yükselmeye başlarsınız

Cevap bulunamadı.