alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
654
DP'nin dağılması
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 08:29
Bence daha iyi oldu artık daha rekabetli bir ortam olacak ve bu türk takımlarının hepsini geliştirecektir siz ne düşünüyorsunuz ?
Ozan A.
23 Ekim 2014 11:08
aynen bende öyle olucağını düşünüyorum
Caner K.
23 Ekim 2014 11:08
bencede daha iyi oldu artık  daha rekabetli maçlar izleyebiliriz.
MUHAMMET CEMİL A.
23 Ekim 2014 12:41
Her sene DP şampiyon olmayacak artık iyi oldu
Buğra K.
23 Ekim 2014 12:42
ben asıl dpnin bu seneki rakiplerini merak ediyorum öyle kolay maçlarla worldse gittiler günlerini gördüler
Abdülkadir A.
23 Ekim 2014 13:24
DP dağılmış sayılmaz.Revache belki holy kadar iyi olmasada iyi bir oyuncu.Elwind solo top laner olmasada solo top oynuyor.Fabın yerini tutmaz ama.Naru-Crystal-Triel hala duruyor.Revache-Triel ile oynayacak.Holynin supu lethilion olacak.Aradaki denge kurulur.
tamer ş.
23 Ekim 2014 13:26
dün gördük :D dp yine ezdi geçti
Güneş A.
23 Ekim 2014 13:27
Evet öyle olacaktır iyi oldu. Dp hegemonyası biter artık. HolyPhoenix harici pek iş yapamazlar zaten 
Doğuş K.
23 Ekim 2014 13:30
SEMİ GÜRCAN G.
Bence daha iyi oldu artık daha rekabetli bir ortam olacak ve bu türk takımlarının hepsini geliştirecektir siz ne düşünüyorsunuz ?
dağılmasaydı elde edebilecekleri bi başarı yoktu iyi oldu bence 
ismail s.
23 Ekim 2014 13:37
Dünki hwa maçında iyi performans gösterdiler
Bu sene rekabet olacak ama DP bitti diyemeyiz
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 13:42
Abdülkadir A.
DP dağılmış sayılmaz.Revache belki holy kadar iyi olmasada iyi bir oyuncu.Elwind solo top laner olmasada solo top oynuyor.Fabın yerini tutmaz ama.Naru-Crystal-Triel hala duruyor.Revache-Triel ile oynayacak.Holynin supu lethilion olacak.Aradaki denge kurulur.
Ben eskisi kadar mükemmel olabileceklerini düşünmüyorum ama