alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
713
Eyvah orman baskını yedim veya buffum çalınmış
Buğra K.
21 Ekim 2014 15:07
Bu tür durumlarla karşılaıldığında yeni arkadaşlar pek strese gelemeyip hem demotive oluyor oyundan düşüyor ve toparlamak için ne yapması gerektiğini bilmeden  YARDIMA GELSEENEEE  diye çıldıran koridorlara zorla yardıma gidiyor ve ardından düşük seviye ve itemleriyle birlikte baskında ölüyor ve buyüzden takım tarafınan baskı altına alınıp JUNGLE REPORT deniyor. Bu tür durumlarda sakin kalıp gelmeniz zorunlu olmadıkça baskınlara gitmeyip geri kalan  kampları sistematik bir şekilde temizleyerek altın ve exp açığını kapatmak ve gerekmiyorsa level eşitlenene kadar baskına gitmemektir şunu da unutmamalıyızk i jungle bir hizmetçi değil ayrı bir roldür size gank gelmesi zorunlu değildir. Eğer siz bir sorumluluk edinip ben topa gidiyorum dediyseniz sizin 1v1de de ölmeden iyi oynayıp en azından farm yapabilmeniz gerekir. KARŞI JUNGLE 5 KERE GELDİ SEN 1 KEREE demeye de hakkınız yok ormancınız size değil başka lanelere gidiyor olabilri veya geri düşmüş toparlanmaya çalışıyor olabilir veya master yi gibi bir taşıyıcı ormancıdır
Bu yüzden ormanda buffların çalınması ve kampların küçük yaratıkları temizlendikten sonra  görüşü arkadaşlarınızdan ward almalarını rica ederek kapatabilir ve ormanda bufları tekrar almaya veya tekrar çalınmaya kalkışıldığında  2 3 kişi beraber giderek karşı ormancıyı öldürüp hem skor alıp hem de güçlendirmeyi güvene alabilirsiniz.
yavuz k.
21 Ekim 2014 15:12
kesinlikle haklısın dostum nedense tr de herkes hemen ormancıyı suçluyor
Salih Berk Y.
21 Ekim 2014 15:12
Yararlı bilgiler sağolasın
mahser ş.
21 Ekim 2014 15:15
ormancıya suç atmak kolay da ondan. bi ward atsan mini map ı kontol etsen hep beraber oynasak şu oyunu kazacağız ama işte olmuyor. hep bu bireysel hatalar yüzünden gidiyor oyun.
OĞUZCAN Y.
21 Ekim 2014 15:20
Ormana giriş yerlerini oyun başı tutmak ve wardlamak bu yüzden çok önemli.
Emre K.
21 Ekim 2014 15:24
Genelde ormancıyı eziyolar her ne olursa dk 1de kendi başına bile ölseler jungle suçlayan adamlar gördüm :D
Mehmet D.
21 Ekim 2014 15:25
Oyun başında iyi pozisyon alıp kendi orman girişlerinde görüş bulundurmanızı tavsiye ederim.
Muhammet Mücahit Enes Y.
21 Ekim 2014 17:13
İlk kan gibi bunlarda da moral bozmamak gerek. Teşekkürler.
ismail s.
21 Ekim 2014 17:16
O değilde ne zaman garip bi jungle oynamaya kalksam invate geliyorlar
Bende şans yok demekki
Bİlgi için teşekkürler :)
OĞUZCAN Y.
21 Ekim 2014 17:17
Muhammet Mücahit Enes Y.
İlk kan gibi bunlarda da moral bozmamak gerek. Teşekkürler.
Moral bozmamak gerekde gerçekten çok büyük handikap oluyor Buff çaldırıp ölmek.
Bu sırada gang atamıyoruz rakip ormancı gang atarken bu sefer takım bize yükleniyor...

mahser ş.
21 Ekim 2014 17:22
mid-jungle pre girip karşı ormanı domine ettiğimde karşıdan gelen sesler genelde böyle oluyor :D