alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
957
Feederlar hakkında görüşleriniz
Furkan Y.
20 Ekim 2014 14:27
Feeder gelince oyununuza tepkiniz nasıl oluyor beyler ? Adamın oyundan düşmemesi için neler yapıyorsunuz ?
Ahmet B.
20 Ekim 2014 14:32
Küfür etmek bir çözüm değildir. Bu bir takım oyunu, feedleyen biri varsa ona yardıma gidip toparlamasına yardım etmeniz gerekir. 2-3 kill vermiş adama kızıp küfürler edereniz hiçbir işe yaramaz, gidip yardım ederseniz oyun kazanırsınız
Furkan Y.
20 Ekim 2014 14:36
Ahmet B.
Küfür etmek bir çözüm değildir. Bu bir takım oyunu, feedleyen biri varsa ona yardıma gidip toparlamasına yardım etmeniz gerekir. 2-3 kill vermiş adama kızıp küfürler edereniz hiçbir işe yaramaz, gidip yardım ederseniz oyun kazanırsınız
Genellikle lanesinde sorun yaşamamız adamlar feedleyen adama küfür ettikleri için oyundan düşüyo zaten adam direk patates 
Hakan A.
20 Ekim 2014 14:39
Direk blokluyorum öyle kişileri nedenini herkes biliyor, laf atmaya gelmez onlara.
Ozan H.
20 Ekim 2014 14:39
Feederlara karşı birşey yapılamıyor maalsef.Adama yapma etme desen muhtaç olduğunu anlıyor daha çok yapmaya başlıyor.Onlara karşılık vermeyin,yazmayın,konuşmayın,önemsemeyin,Oyun sonu report edin.
OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 14:40
El ele tutuşup beraber feedlerim yapıcak bişey yok zevk almaya bakmak lazım
ismail s.
20 Ekim 2014 14:43
Feeder kelimesi artık şaka amaçlı söylenmesi gerektiği kanısındayım
Kore amerika yayınlarını izliyorum oradaki usta oyuncular bide ''Feeder'' dediğiniz gruba dahil olabiliyorlar
Yani hergün herkes harika oynayacak diye bir şey yok
Oyunda geri kalmış oyuncuya kill yada farm bırakarak oyuna dönesini sağlayabilirsiniz 
Kill bırakın yoksa siz ölünce tüm takım ölmüş olur
20-5-3 bitirip çok iyi oynadım ama feederlar yüzünden yenildim demeyin :)

Furkan Y.
20 Ekim 2014 14:46
Adama destek olup oyuna dönmesi için yardım edecek kimse yok sanırsam :D 
Ahmet İ.
20 Ekim 2014 14:46
Blokla geç :)
Furkan Y.
20 Ekim 2014 15:18
Bundan sonra bloklayacağız anlaşılan genel tavır bunun üzerinde :)
OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 15:19
Ahmet İ.
Blokla geç :)
Bloklamak malesef çözüm değil blokluyorum öbür maç bakıyorum yine aynı takımdayız blok işe yaramıyor ...