alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
804
Fiddles Proları bakarmısınız
OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 16:46
Ne yapsam etsem fiddle jungle beceremedim . Çok kırılıgan olduğu için hemen ölüyorum . Ne yapmam lazım. Tüyolar verirmisiniz 
Teşekkürler.
Muhammet Mücahit Enes Y.
20 Ekim 2014 17:19
Alışmak zaman alıyor. Yarı final maçında inSec oynamıştı o maçlara göz atabilirsin. Çok iyi oynamıştı.
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 17:21
fidd en seri jungle yapan herolardan biridir fakat gangları cok zor oluyor cok dikkat etmen lazım kule altına girmemen ve q skilini cok iyi kullanman lazım
Mehmet D.
20 Ekim 2014 17:21
Rylainin kristal asası gibi hem can hem ap veren itemler çıkabilirsin.
Ahmet İ.
20 Ekim 2014 17:22
6 olmadan gank atma, jungle ına ward atmadan dolaşma
ismail s.
20 Ekim 2014 17:24
Aslına bakarsan bu oyunda yavaş heroları oynamakta zor
Gank atması ayrı dert yürüyerek gidiyorsun o yüzden ninja gank atmalısın

OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 17:24
Muhammet Mücahit Enes Y.
Alışmak zaman alıyor. Yarı final maçında inSec oynamıştı o maçlara göz atabilirsin. Çok iyi oynamıştı.
Varsa link alabilirmiyim teşekkürler...
Ozan H.
20 Ekim 2014 17:25
OĞUZCAN Y.
Ne yapsam etsem fiddle jungle beceremedim . Çok kırılıgan olduğu için hemen ölüyorum . Ne yapmam lazım. Tüyolar verirmisiniz 
Teşekkürler.
Counter jungle yememeye çalış,kendi ormanında görüş sagla.Hızlı level almaya çalış ve gank için doğru zamanı bekle çünkü kırılgan olduğun için kolay kill verebilirsin.
Furkan Y.
20 Ekim 2014 17:26
q skilini çöz ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 17:26
Mehmet D.
Rylainin kristal asası gibi hem can hem ap veren itemler çıkabilirsin.
arkadaş mantıklı bi build önerdi deneyebilirsin 
Salih Berk Y.
20 Ekim 2014 17:27
Bunu dinleyerek oynayın tek yemezsiniz
 http://www.youtube.com/watch?v=huCjJLZ_YWk