alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
249
Fiora Rehberi
eray ö.
25 Ocak 2015 10:32
Fiora Rehberi
1)Savaş çizmesi(iyi farm yapmak ve karşıdaki rakibinize hızlı vurmanız için gerekli)

2)Vahşi hydra (fioranın en önemli itemi her bir fioranın hep bu itemi alması lazım)
3)Mahvolmuş kralın kılıcı(işte bu benim tercihim çok ama çok gerekli çünkü çok rakip kaçırabiliyoruz ve pasifi ile engel oluyoruz kaçmasına ayrıca life steal de çok önemli)
4)Bu alcagınız item rakibe göre olmalı yani eğer karşıda tank varsa son fısıltı yoksa ebedi çıkıyoruz 
5)Defansif olmalıyız biraz da yoksa aniden bir focus yediğimiz anda oyunu kaybetmeye bile sebep olabiliriz o yüzden tavsiyem Malmortimosun ağzı (en çok önerdiğim itemlerden biri )
6)son item kesinlikle size kalmış benim tavsiyem Koruyucu Melek yada Karayel defansiz istiyosanız 1. atak istiyosanız 2. itemi tercih edin..

Gelelim skill sıralamasına skill dağılımı şöyle w-e-q-r ilk w çünkü pasifinden saldırı gücü veriyor ve parried(savuşturmak) rakibe girip ilk vurusunu engellemek için çok önemli 2. w skill ini güçlendiren e ye veriyoruz son olarakta q böylece e sayesinde tam bir kule katili olacaksınız
Kombo ise şu şekilde q-e-q-w-r tabiki bu kombo rakibe göre değişebilir ultiyi hiç atmayada bilirsiniz örnek karşınızda jax varsa jaxın ulti atmasını bekliceksiniz veya elise varsa elisenin insan halinde olmasını bekliceksiniz çünkü örümceğe geçince ultiyi bozuyor 

Şimdi solo top rakiplerine geçiyoruz 
hepsine yer vermeyeceğim sadece bir kaçına 
1)Pantheon:sizi en çok zorlayacak hero bu bu hero solo top geliyorsa asla fiora almayın fakat fp fiora aldıysanız(ama önermem) ilk kanı alcaksınız nasıl mı ? junglerınızdan yardım ısteyeceksınız pant hemen zaten agresif oynar size karşı sizde first blood u alcaksınız sonra farm yapıcaksınız ama uzaktan haraslıyorsa sizi arada dalcakjsınız ama asla kaçmayın pantheon dan asla kaçılmaz q su nedeniyle hep dalına ama hiç kaçmayın
2)Jax:Fioranın en büyük counter ı jax çünkü fiora ulti atınca hiç damage vermez jax a karşı o yüzden 6 levele kadar çok agresif oynıcaksınız jax a karşı ve hep kill almaya çalışcaksınız sonra 6 level olunca 2 nizde onun ulti atmasını bekleyin atmassa sizde atmayın düz vuruş deneyin hiç olmadı kaçın 
3)Teemo:en çok uyuz oldugum karakterdir kendisi fiora ile buna karşı çok dikkatli olmanız lazım sinirlenmemeniz lazım yoksa bu küçük hero sizi alabilir o yüzden size q attıktan sonra bir vuruş daha yapıcak ondan sonra direk w ya basıyoruz ve uzaktan hasar veriyoruz sonra blind etkisi geçinde agresif oynuyoruz teemoya karşı ve kill imizi alıyoruz

Rünler:
Fiora özel rünü hakkında bilgi vereceğim isterseniz oyundan benim profilimden de bakabilirsiniz 1.sayfada
fakat burdan belirtiyorum
3 yuvalı büyük kırmızı rünlerden 3 ünüde armor penetration (zırh delme) oyun bende ingilizce mühür mü nişanmı pek bilmiyorum
9 tane küçük kırmızı 0.95 lik atack damage 
9 tane sarı 1.41 armor 
9 tane mavi 0.27 healt regen (can yenilenmesi)
Durmuş Ahmet T.
25 Ocak 2015 10:46
fiorayı severim ama karşımda olmasından nefret ederim ama stun atan hero alınca fiora pek bi şey yapamıyo
eray ö.
25 Ocak 2015 11:59
Durmuş Ahmet T.
fiorayı severim ama karşımda olmasından nefret ederim ama stun atan hero alınca fiora pek bi şey yapamıyo
floria sevilmezmi de o heroları ben pek beğenmiyorum ya fazla tüyoları yok
Enes D.
25 Ocak 2015 13:12
Fio ile şuana kadar kaybettiğim maç yoktur. Rankedda karşıma genelde riven geliyo ama her seferinde de ezmişimdir...
Sergen B.
26 Şubat 2015 09:07
Çok Güzel Bir Hero Takım Savaşlarında Çok Etkili Ama Kasılabilirse