alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
248
Fizz Rehberi Pişman olmazsınız
Mehmet G.
14 Mayıs 2015 14:40

Öncelikle herkese merhaba bugün sizlere fizz adlı heromuzu tanıtacağım.Fizz orta (mid) koridorunda oynanmasını tavsiye ettiğim bir champtır.Emin olun ki ilk başta alışamazsanız iade ederek en büyük hatalardan birini yapmış olursunuz. Bir deneyin pratik yapın ve ASLA VAZGECMEYIN.Şu an yeni başlayan arkadaşlarıma hitap ettiğim için rünlerden bahsetmeyecegim ve kabiliyetlerde ise saldırı odaklı olmanızı tavsiye ederim. Buildimize gelecek olursak :

Başlangıç Eşyaları

Kuvvet Kitabı 1x Can iksiri (Ben ofansif bir fizz tercih ettiğim için böyle başlarım siz mana sorunu yaşarsanız doranın yüzüğü ile başlayabilirsiniz. )

TEMEL ITEM

Lich boğan: Mutlaka almalıyız!!!! Bu itemi kasarken öncelikle pırıltı paraniz yeterse ardından sürat cizmesi alın. 

ITEMLER

Sihirbaz pabuçları

Rabadon un şapkası

Zhonya nın Kumsaati

Ölümateşipençesi

Son item size kalmış hiçlik değneği ve ya koruyucu melek

Evet arkadaşlar bunlari dizersek ve early gamede alacağımız 2 killle bile nasıl bir ilerleme kat ettiğinizi fark edeceksiniz.Son olarak kombomuz ise şu : Önce rakibimize E skillimizle yaklaşıp W SKILLIMIZI ACARAK Q SKILLIMIZI ATIYORUZ!!!! Zaten doğru kasilmis bir fizz bu komboyla rakiplerini canindan bezdirir.Eğer rakibin az cani kaldıysa ultimiz ve birkaç basit atakla killimizi alıyoruz.Early gamede gereksiz risk alan bir fizz oyundan düşecektir. Sihirdar büyüsü olarak sıçra ve tutuştur işimizi görür. Skillerde ilk olarak E skillimize verip Q ve W skillerimizi 3. Seviyeye yukseltip E ye 1 kez daha veriyoruz.zaten 6 11 ve 16. Lvlarda ultimize veriyoruz.E ye verdikten sonra Q W E sırasıyla fulluyoruz.Birlikte oynamak taktik almak istiyorsaniz beni ekleyebilirsiniz.Yorumlariniza ihtiyacım var her yoruma açığım (küfür hariç) bu benim ilk rehberm umarım beğenirsiniz.. HERKESE İYİ OYUNLAR!!!!

ercan s.
17 Mayıs 2015 11:38

senin build cok eskide kaldı itemların bir coğu kaldırıldı

Mehmet G.
18 Mayıs 2015 09:21

Peki Şimdi Ne Önerirsiniz Build Olarak ? :)