alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
197
Genel Anlatım (Taktikler Vs.)
Mehmet G.
14 Mayıs 2015 14:56

1.Taktikler

En başta hangi lanede oynadığınızı belirtin (adc mid vs.) benim mainim Solo dur

1. Olarak eğer solo oyuncusu iseniz ilk 3 lv a kadar rakibinizle teke tek fazla girmeye çalışmayın heleki karşınızda Lee sin Renekton veya ona benzer karakter varsa

2.Jungle ile odaklı oynayın nasıl mı ? aynen şöyle gang atıcağı sırada sizde biraz yakın oynayın

3.Tower dive yapmamaya çalışın bazı arkadaşlar bilmiyorlarsa kule altı demek 

4.Olduğunca son vuruş yapın

Sırada Benim oynayış tarzım eğer isteyenler deneyebilir

Ben Genel olarak karakterime bağlı olarak oynarım yani neyse ona göre item çıkarım belli bir build yapmam karşıya göre dizerim Ama genel başlangıcım Uzun kılıç Ve 4 Pottur 3 lv a kadar fazla dalaşmam ulti gelince zorlarım almayı denerim 

Basitti ama olsun

Önerilerim Takım oyunu

League of legends kısacası takım oyunundan ibarettir Takım yoksa oyunda yok !

Yani kısaca takımınızla irtibatta olun 

Takımınızla aranız iyi olsun yoksa gidersiniz şöyle bir laf vardır sürüden ayrılan koyunu kurt kapar diye 

Bir diğer ikincisi küfüre yer vermeyin!

Anlatacağım 1 2 karakter var

=1.Vi=

Favorimdir EN sevdiğim şampiyonumdur genellikle jung oynar ama acayip eğlencelidir dediği gibi önce yumrukla yumruklarken sorgula 

Orjinalı tankdır ve oyun taşıma olasılığı %0 dır ancak benim çok hoşuma gider Kısacası vi ile kıll almayın salınkı oyun sizde olsun

=2.Vayne=
ADC dir Favorilerimdendir hiç oynamadım ama alıcam çok zevklidir  Oyunu rahatlıkla taşıyabilir

=3.Zed=

En sevdiğim solo top herosudur fazla oynamam ama kendsinine hayranımdır imza olabilse alırdım 

Çok op bir herodur teke tekde iyi dağıtır.

=4.Sona=

Favori Supportumdur oynamadım ama oynaması eğlenceli herodur

=5.Katarina=

En sevdiğim mid herosudur ah ultisi bozulmasa neler yaratıcak 

Oyunu taşıma olasılığı fazla yoktur ama iyi şampiyondur

Benim sevdiğim jungle solo top mid adc ve support larım bunlardı Yorumlara sizlerinkide alırsam sevinirm Şu şekilde:
ADC:
Support:
Solo Top:
Mid:
Jungle:

Neden sevdiğinizi falan yazabilirsiniz

Evet arkadaşlar kısa bır konuydu ancak umarım bir şeyler kazanmışsınızdır 

ahmet ç.
23 Mayıs 2015 13:00

ADC en sevdiğim lane pozisyon almaya dayalı bir oyuncu türü.adc bi CARRY oyunu taşımakla yükümlü role sahip.KİLL VE FARM ODAKLI olduğu için adc oynarken eyleniyorum

Sergen B.
6 Kasım 2015 14:43

Kısacası Oyunda Ölmemek Öldürmekten Daha Önemli Arkadaşlar