alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
132
Graves şampiyon rehberi
Sergen B.
6 Kasım 2015 16:40

Öncelikle satın alınabilecek eşyalardan bahsedeyim 

Graves erken oyunda yetenekleri ile çok fazla hasar verdiği için ebedi kılıç veya kanasusamış almak diğer eşyalara göre daha mantıklı oluyor.

Graves'in pasifi olan gerçek hırs Graves düz atak yaptıkça fazladan zırh ve büyü direnci kazanır. Bu sayede Graves diğer taşıyıcılara göre oyun başı daha güçlüdür. 

Graves'in q yeteneği yani dağınık atış 3 adet mermi fırlatır. Rakibe fazladan değen mermiler fazladan hasar verir bu yüzden dağınık atışı yakındadn atmak en yüksek hasarı vermenizi sağlar.

Graves'in w'su olan sis perdesi belli bir alan içindeki rakiplerin hareket hızını yavaşlatır ve görüşlerini azaltır.bu yetenek hem kaçarken hemde kovalarken kullanılabilir.

Karakterin e'si olan hızlı tetik beli bir mesafe ileri atılmayı sağlar ve belli bir miktarda saldırı hızı verir. Ayrıca rakibe yaptığımız düz ataklar bu yeteneğin bekleme süresini 1 saniye azaltır.
bu yetenek duvarlardan atlamak,rakiplerin yetenek atışlarından kaçmak ve rakibi kovalamak gibi farklı özelliklere sahiptir.

Graves'in ultisi olan parça tesiri vurduğu ilk rakibe ağır hasar veren patlayıcı bir fişek atar.
menzilinin sonuna kadar gelince veya ilk rakibe vurduktan sonra bu fişek koni etrafında yayılır ve önündeki rakiplere hasar verir.

Graves'in kombolarından bahsetmek gerekirse:önce hızlı tetik ile rakibe yaklaşıp dağınık atış ile maksimum hasarı verip ardından bir kaç oto atak yapıp ardından da ulti atmak'tır.

Rehberimizin sonuna geldik umarım yararlı olur

GÜLSÜM D.
31 Ocak 2016 22:52
Yeni graves daha güzel bence.