alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
135
Hesap güvenliği hakkında önemli bilgiler
Sergen B.
6 Kasım 2015 16:44

Merhaba dostlar daha önce forumda bu konu vb. açıldıysa özür dilerim fakat bu durumdan yakınılan çok oyuncu olduğunu fark ettim ve ne yazık ki hesaplarını geri alamıyorlar. Sizin de hesabınız çalındığında vb. durumla karşılaştığınızda destek ekipten gelen ;

1.) Hesap Adı (LoL istemcisine giriş yapmak için kullandığın isim): 
2.) Sihirdar Adı (arkadaşlarının oyun içinde seni gördükleri isim): 
3.) Oynadığın sunucu (TR/EUW/EUNE/NA): 
4.) Hesabını oluşturduğun sunucu (TR/EUW/EUNE/NA):
5.) Hesap oluşturulma tarihi (Gün/Ay/Yıl):
6.) Doğum tarihin (Gün/Ay/Yıl):
7.) Hesap kaydı sırasında kullanılan E-Posta adresi:
8.) Hesaba ulaştığın son tarih:
9.) Hesap kaydını gerçekleştirdiğin yer (Şehir/Ülke):
10.) Hesaba erişimi olan başka biri varsa Sihirdar isimleri:
11.) Bu hesaptan yollanan hediyeler ve yolladığın sihirdarlar:
12.) Bu hesaba yollanan hediyeler ve yollayan sihirdarlar:
13.) Hesabından bugüne kadar yaptığın iade işlemleri (şampiyon, kostüm, rün vb.):
14.) Hesabı ilk oluşturan kişi:
15.) Hesaba nasıl sahip olduğun:
16.) Hesapta kullanılan başka e-posta adresleri: 
17.) Hesabının transfer geçmişi (Hesabını hangi sunuculara aktardın?):
18.) Bugüne kadar yapmış olduğun sihirdar ismi değişiklikleri (eski sihirdar ismi - yeni sihirdar ismi):
19.) Satın aldığın ilk 5 şampiyon:
20.) RP ile satın aldığın ilk öğe (örneğin "Veigar" veya "IP Takviyesi&quot:
21.) IP ile satın aldığın ilk öğe (örneğin "Vayne" veya "Rün&quot:

Belki de “çok soru sordunuz” diyorsun ama emin ol bu senin güvenliğin için. Böylece sana ait birkaç bilgiyi ele geçirenlere hesabını vermemiş oluyoruz.

Bu soruların yanıtlarını hesabınıza engel, kısıtlama gelmeden kaydetmenizi öneriyorum.

Çünkü çoğu kişi hesabın engellendikten sonra -Ben hatırlamıyorum. -Bu kadar sorunun cevabını ben nasıl bileyim. -Kaç yıllık hesap gel de hatırla. gibi cevaplar vererek ona ait bile olsa yanıt veremediği için hesap engellemiş bir şekilde kalıyor.

Hesabınızı hala kullanıyorken bu kritik soruların cevaplarını not etmenizi öneriyorum.

GÜLSÜM D.
31 Ocak 2016 22:49
Hesap güvenliği çok önemli değil çünkü cok yaygin hesap calinmalari gerceklesmiyor.