alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
231
Jax Rehberi
Mehmet G.
14 Mayıs 2015 13:09

Arkadaşlar jax saldırı gücü bakımından çok güçlü. Özellikle pasifi çok güzel vuruyor. Kombosuna gelirsek önce e hazırlıyoruz ardından w basıp q ile rakibe çullanıyoruz. Eğer tf de iseniz w ile birlikte ulti de atın. Büyü olarak sıçra ve bariyer alabilirsiniz. İtemlere gelecek olursak önce mahvolmuş kralın kılıcı çıkın. Ardından savunma amaçlı warmog kasın. Çok yararlı olur. Sonra savaş çizmesi-çevikilk ve 3lü kuvvet kasın. Eğer oyun çok uzarsa vahşi hydra ve donmuş balyoz da kasabilirsiniz. Başlangıçta uzun kılıç ve 2 can iksiri ile başlarsanız daha iyi olur.

TAVSİYELER

Eğer rakip iki kişi ise ve baskı kurmuşlarsa kule altı kalın. Sizi kule altında da olsa öldürmeyi deneyeceklerdir. Saldırdıkları anda e hazırlayıp üzerlerine q ile çullanın. Kule onlara bir miktar hasar verecektir. Canları hala yarıda ise bariyer atıp kulenin iyice zarar vermesini bekleyin. Zaten iki kişiden biri ölmüş olur ve sizde hemen B atarsınız. (Kulenin arkasında B atın çünkü rakip çalılıktan saldırabilir)

Eğer rahat ya da dengeli gidiyorsanız arada mide inip gang yapın. Orada birkaç minyon kesip B atın. Sonra tekrar topa gelin ve bu sefer daha baskılı oynayın. Rakibe hasar verin. Sizde bu sırada hasar alırsınız fakat ölmemeye dikkat edin. Ardından yardım isteyin. Gang yapın. Yardım gelmedi diyelim kule altı kalıp minyon kesin. Bir süre sonra zaten tf ler başlar. 

Tf de çok avantajlısınız. Çünkü attığınız e rakipleri gafil avlar. Tank görevi görmeye çalışın ama çok da ileri gitmeyin. Tf nin ortasında gelip saldırırsanız 1-2 kil alabilirsiniz. 

Diyelim oyun berbat gidiyor kesin yenileceksiniz. Size tavsiyem hiçbirşey yapmayın ve canı az olan rakipleri gafil avlayın ve sonra kaçın. Böyle böyle kil almaya çalışın. 
 

Cevap bulunamadı.