alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
555
Jinx Tanıtımı
Mehmet G.
4 Mayıs 2015 18:30

Artıları ;
+ Kolay farm yapabilme.
+ Rakibi rahatsız edebilme.
+ Düzgün nişan alındığında ultisi inanılmaz hasar veriyor.

Eksileri ;
- Kaçmak için bir özelliği yok. Olası bir tehlikede kaçabilmek tamamen şahsi yeteneklere bağlı.
- Erken oyunda mana sıkıntısı çekiliyor.
- Kısa menzilli(RoketAtar dışında)

Yetenekleri ;
Ay çok heycanlı ( Pasif) : Jinx in hasar verdiği kule veya rakip bir şampiyon üç saniye içerisinde yıkılr veya öldürülürse, Jinx sonraki dört saniyede kendi hızına ilave olarak 5 hareket hızı kazanır.

Değiştir :Jinx makinelisi Dan Dan ve roketatarı Kılçık arasında geçiş yaparak normal saldırılarına farklı özellikler kazandırır. Dan Dan'la yapılan saldırılar Saldırı Hızı verirken, Kılçık'la yapılan saldırılar alan etkili hasar ve menzil artışı sağlar.
Jinx silah değiştirir;
Roketatar:
Normal saldırılar, Jinx'in hedefine ve çevresindeki tüm rakiplere hasar verir, menzilleri 75/100/125/150/175 artar ve mana eksiltirler.
Makineli:
Normal saldırılar 2,5 saniyeliğine ilave Saldırı Hızı verir; bu etki 3 kereye ve toplam %50/70/90/110/130 bonusa kadar birikir. Yükler teker teker eksilir ve Jinx'e sadece Roketatar'a geçtikten sonra yaptığı ilk saldırıda yarar sağlar.
Cızzt:Jinxin yaptığı elektrik atışı isabet ettiği ilk rakibin hasar görmesine ve yavaşlamasına yol açar Patlangaç:
Jinx'in bir hat üzerinde attığı bombalı kapanlar, 5 saniye sonra patlayarak rakipleri ateşe verir. Patlangaçlar, üzerlerinden geçen rakip şampiyonları yere mıhlar. 

Manyak Güçlü Ölüm Roketi :
Jinx'in ateşlediği süper roket harita boyunca yol alırken hasar elde eder. Roket bir rakip şampiyona çarptığında patlayarak ona ve çevredeki rakiplere eksik can değerlerine göre hasar verir.


Eşya Seti(sırasıyla):EbediKılıç-HayletDansçı-Kanasusamış-Sonfısıltı-KoruyucuMelek Çizme olarak:SavaşÇizmesi
(Hayalet Dansçı yerine Statik hançerde olabilir)

Cevap bulunamadı.