alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
282
Katarina Hikayesi
Sergen B.
12 Haziran 2015 12:17

Bu bölümde sizlere en çok merak edilen hikayelerin başında gelen Katarina Hikayesiile karşınızdayız. Katarina orta koridorun en iyi süikastçi şampiyonlarından bir tanesidir. Peki Katarina kimdir? yüzündeki yara nasıl olmuştur? ve bunun gibi daha birçok bilgiyi bu hikayede bulabilirsiniz.

Katarina Kimdir?

Önde gelen bir noxus kralının kızı olan Katarina, daha küçük bir çocukken doğuştan gelen doğal bir yeteneği olduğunu herkese göstermişti. Noxus’lu bir generalin kızı olmasından dolayı önünde bir çok yol varken, soğuk çeliğin yolu için hepsini reddetti.

Noxus’un en iyi süikastçileri tarafından eğitilen Katarina ki babası en iyi süikastçilerden biriydi, çok geçmeden ilk görevini almak için talepte bulundu. Fakat ona verilen görev ise sinir bozucu ve basit bir görevdi. Bu görev düşük rütbeli bir Demacia subayını öldürmekti.

Düşman kampına sızmak için işe koyulan Katarina, geri çeviremeyeceği bir fırsat yakaladı. Bir Demacia Generali kampa geliyordu. Generali çadırına kadar takip etti, muhafızları sessizce saf dışı bıraktı ve Generalin boğazını tek hamlede kesti. Elde ettiği bu başarıdan dolayı oldukça memnun olan Katarina gecenin karanlığında kayboldu.

Katarina’nın Yüzündeki Yara Nasıl Oldu?

Katarina Yüzündeki Yara

Ertesi gün asıl hedefi olan Demacia subayı birlikleriyle hazırlıksız Noxus askerlerini pusuya düşürdüğünde ise Katarina’nın sevinci hızla yok oldu. Noxus’lular kahramanca savaştıysa da ağır kayıplar vermişti. Yaptığı hatayla öfkeden deliye dönmüş olan Katarina, asıl görevini tamamlamak için yola çıktı.

Kampa döndüğünde artık yoğun bir şekilde korunan hedefini gördü ve işi bu noktadan sonra gizlice halletmenin mümkün olmadığını fark etti. Bıçaklarını çeken Katarina, bedeli ne olursa olsun subayı öldüreceğine yemin etti.

Askerlerin ortasına daldı ve bıçaklarıyla adeta bir kasırga yarattı. Her bıçak darbesiyle muhafızlar birer birer devriliyor, Katarina ise subaya bir adım daha yaklaşıyordu. Baş döndürücü ve kanlı bir dansın ardından fırlattığı son hançerle onurunu kurtardı.

Kan revan içindeki Katarina, Demacia birliklerinden kıl payı kaçtı. Noxus’a döndüğünde ise artık farklı bir kadındı. Yüzüne aldığı yara, tutkusunu görevinin önüne geçirmemesi gerektiğini hatırlatan bir iz olarak kaldı.

https://youtu.be/KhtjXl-IbN0

Cevap bulunamadı.