alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
244
Kendi Bulduğunuz Şampiyonların Bilgilerini Yazın
Kaan A.
17 Aralık 2014 19:26
Benim en son yaptığım şuydu :

[B]Cairan - Şeytan Terbiyecisi

Birincil: Dövüşçü / İkincil: Tank - Birincil: Solo / İkincil: Orman

Efsane:
"Runeterra içinde Cairan'ı pek fazla kişi görmemiştir.Ama bazı söylentilere göre bir gün yaşlı bir adam Cairan'ı ölmüş bir Noxuslunun mezarının
başında görmüş.Sonra Cairan onu mezarından çıkartıp mezarının içini aleve verip onu tekrar mezara bırakmış.Cairan'ı nedendir bilinmez,herkes ölmüş Noxus'lu savaşçıların düşmanı olarak bilirler.Bunun nedeniyle ilgili birçok rivayet vardır.Mesela Cairan'ın eskiden bir Noxus'lu olduğu ve orada yakın bir arkadaşının aslında Demacia Casusu çıkıp onu öldürmesi sonrada Cairan'ın intikam için şeytanları dahi dize getirdiği söylenmektedir.

AMA BEN SİZE GERÇEĞİ SÖYLEYEYİM,Cairan aslında benim çok yakın bir arkadaşımdır.O aslında şeytanları kontrol eder.Fakat Cairan'la bir yerde tartıştığımızdan sonra onu pek göremedim.Fakat şu sıralar yine mezarların başında rastlıyorum.Bana çoğu zaman kötü tepki veriyor.Ama sonradan bunun neden böyle olduğunu anladım.Cairan sonunda bana içini döktü ve anladım ki bütün ailesini Noxus'lu Talon ve Katarina öldürdüğünü söyledi.Bu iki kardeşi tanırım,çok kötü,şiddet için canını verebilecek türde psikopatlar.Bu yolda artık bende onunlayım,ben onun intikamı için yanında,o da benim "şeytan" gibi kardeşimi terbiye etmemde yanımda olacak.

Ha,son bir mesaj daha vereyim: "Bıçaklı kardeşler! Cairan Adalet Meydanlarında! - Nasus"

Yetenekler:

[Pasif] Alevin Gazabı -   (ÖNEMLİ BİLGİ : Cairan mana yerine acı'yı kullanır.)

Cairan'ın her vuruşu için ve her hareket ettiği 350 menzil için 3 acı biriktirir ve yeteneklerini acı sayesinde kullanır.Cairan base'e her döndüğünde bu barın %50'si dolar.Bar'ın kısıtlaması 100/175/225'dir.Buna göre yeteneklerin kullandığı acı miktarı artar.Cairan'ın acısı biterse ve 11 saniye boyunca hiç hareket edilmezse kendi canından 50/100/150 can harcayarak 50/90/140 acı kazanır. (Base atma dışında)

[Q] Alev Yolu / Soğuk Yarık - (15/20/30/40/50 acı , 7/6/5/4/4 sn bekleme süresi)

Yanık : Cairan sopası ile bir rakibe vurur ve rakibe 10/20/30/40/45 ek hasar verir,vurduğu rakibin arkasında 2/2.5/3/3.5/4 saniye boyunca 400 menzil uzunluğunda ve 200 menzil genişliğinde bir yol çıkar ve bu yolun üstünde duran rakipler saniye başına 5/10/25/30/35 (+0.6 AD) büyü hasarı alır.

Sönük : Cairan aynı şekilde bir rakibe vurur ve rakibe 5/10/15/20/30 ek hasar verir ve rakibin arkasında 400 menzil uzunluğunda bir yarık açar ve bu yarığın üstündeki rakiplerin saldırı ve hareket hızları. 2 saniyeliğine  %10/%15/%20/%25/%30 azalır ve 10/25/30/45/60 (+0.2 AD) büyü hasarı alırlar.

[W] Yanık / Sönük (0 acı , 2 sn sabit bekleme süresi)

Yanık : Cairan'ın sopası,yanık haldeyken her yeteneği ekstra 3/6/9/12/15 acı harcar fakat yeteneklerin hasarı ve etkisi daha iyi olur.

Sönük : Cairan'ın sopası,sönük haldeyken her yeteneği belirli miktarlarda yavaşlatma özelliği kazanırlar fakat hasarı daha az olur.

[E] Yanarak Öl / Donarak Öl (15/20/25/35/45 acı , 15/14/13/12/11 sn bekleme süresi)

Yanık : Cairan bir rakibi işaretler,eğer bu rakibe 5 saniye içerisinde Cairan yeteneklerinden biriyle hasar verirse rakip 4 saniye için her 2 saniyede bir yani toplamda iki kere 5 x (Rakibin Azami Canının %2'si + 0.3 AD) fiziksel hasar alır.

Sönük: Cairan bir rakibi işaretler,eğer bu rakip üzerinde 5 saniye içerisinde Cairan'ın takım arkadaşlarından birisi yetenek kullanırsa rakip donar ve 1/1.5/2/2.5/2.5 saniye sersemler ve takım arkadaşının yeteneğinin hasarına 25/30/40/45/50 (+0.2 AD) ekstra hasar ekler.

[R] Yıkım Patlaması (Barın Azami Kapasitesinin %85'i değerinde acı , 110/100/95 sn bekleme süresi)

Cairan bir rakibin içine bir şeytanın ruhunu sokar ve rakip ilk önce 100/125/150 büyü hasarı alır daha sonra rakibin etrafında 800 menzillik bir alan çıkar ve bu alanın alt kısmı 1.5 saniye sonra patlar ve alanın içindeki rakipler havaya fırlayarak 150/250/400 (+0.8 AD) hasarı yarısını fiziksel yarısını büyü hasarı olarak alır.

Statlar:
Can:449 (+81 seviye başına)
Mana:0 (+0 seviye başına)
Saldırı Gücü:56 (+2.9 seviye başına)
Saldırı Hızı:0.662 (+1.43% seviye başına)
Hareket Hızı:340
Can Yenileme:2 (+1 seviye başına)
Mana Yenileme:0 (+0 seviye başına)
Zırh:30 (+2.5 seviye başına)
Büyü Direnci:25 (+2.9 seviye başına)

Konuşmalar:

/j
Sen sönüksün,bir ara hatırlatta yakayım seni.

Azıcık yanacaksın,ne de olsa ileride geçer.

/t
Bazen yanarsın,bazen üşürsün,ama sen sadece birinci seçeneği seçebilirsin!

Gelirken yan,dönerken donmuş halde tabuta gir!

/l
Ahuhauha,ahau,hauhuau,auhauhuhuhauhauhauhauhauhuahuauahauauuauh- sonsuza dek devam ediyor

/d
Sopasını başının üstüne koyar ve başının üstünde dengede kalmasını sağlarken değişik bir dans ortaya çıkar.

Talon'a karşı : Bana saldırana kadar sen üşüyeceksin,bıçağında eriyecek!

Bıçak seni kurtaramaz!

Katarina'ya karşı : Sürekli dön,bu hareketi sadece yananlar ACIdan yapar!

Sen beni öldürene kadar kardeşin,kardeşin beni öldürene kadar sen ölmüş olursun! Kaçışınız yok!

Kostümler: [/B]
Normal Cairan ; [url]http://chevsy.deviantart.com/art/burning-devil-433385655[/url]

(Destansı) Çıldırmış Şeytan Cairan : [url]http://mikeypetrov.deviantart.com/art/Devil-Project-E-258965145[/url]

Cevap bulunamadı.