alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
695
Kendinizi ve arkadaşlarınızı kısıtlamayın
Buğra K.
21 Ekim 2014 00:25
Meta şuan böyle bunu alma şunu al diyip arkadaşlarınızı baskı altına sokmayın. Bu oyunda 100 küsür şampiyon var e hepsini de oynamak isteyen veya oynayan bir insan mutlaka olacaktır. Buyüzden siz napyıorsun soloya elise alınır mı metada yok bile demeden önce bir kez düşünün ve karşısındaki renektona karşı avantajlı olabiliceğini düşünün veya mide ap corki gittiğinde yapma ne yapıyorsun demeyin daha sonra onun attığı füzülerle dürttüğü rakiplere tek atarken haha bakın kendi başıma penta attım diyebilirsiniz
yavuz k.
21 Ekim 2014 10:52
kesinlikle hocam meta dışında birşey alındın mı direk flame başlıyorlar
mahser ş.
21 Ekim 2014 10:54
Meta dışına çıkarsan oyunu kazanma ihtimalin azalır dostum. Orman Kanunu gibi düşün nasıl büyük küçüğü ezerse. Oyunda böyle metaya yakın olan kazanır.
yavuz k.
21 Ekim 2014 10:58
tamam meta da sonuçta bunu genelde koreliler belirliyor ve yeni bişey deneyip başarılı oldular mı meta oluyor yani illa metaya uygun almak çok önemli değil bence
Salih Berk Y.
21 Ekim 2014 11:01
mahser ş.
Meta dışına çıkarsan oyunu kazanma ihtimalin azalır dostum. Orman Kanunu gibi düşün nasıl büyük küçüğü ezerse. Oyunda böyle metaya yakın olan kazanır.
Aynen katiliyorum cok buyuk bi oyuncu farki yoksa metada olan kazaniyor
Osman Bora D.
21 Ekim 2014 11:03
Bu durumu çok yaşadım ama arada sırada meta dışı şeyler deniyorum. Başarılı olunca tabii daha da mutlu oluyorum. :D
onur k.
21 Ekim 2014 11:39
flame yapmaya gerek yok isteyen istedigini oynasın
Mehmet I.
21 Ekim 2014 11:42
Ben top'a Poppy aldım bi kere Ne anam kaldı ne bacım  yani feedlesem bu kadar küfür yemezdim :D
SEMİ GÜRCAN G.
21 Ekim 2014 11:48
Plat liginde bile şunu alma bunu alma konuşmaları dönüyor gerçi plat gold silver pek fark yok aralarında ama olsun
SEMİ GÜRCAN G.
21 Ekim 2014 11:50
Mehmet I.
Ben top'a Poppy aldım bi kere Ne anam kaldı ne bacım  yani feedlesem bu kadar küfür yemezdim :D
O Tr serverına özel bir durum en ufak hatada akla gelmeyecek küfürler ediyorlar
OĞUZCAN Y.
21 Ekim 2014 15:01
Ranked oyunlarda kısıtlarım Metaya uygun şampiyonlar alınmalı
Ama normal gamelerde sıkıntı yok isteyen istediğini alabilir.