alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
263
Kha Evrim
Emir Hüseyin P.
16 Aralık 2014 18:42
beyler jung ve soloda kha da ne evrim atmalıyız ?
Ali Can Y.
16 Aralık 2014 18:58
Jungda W-E-Q (w can kazanmak için e de gankda daha iyi zıplamak için) Soloda Q-W-E açarsın E yerine ulti de evrimleştirebilirsin
Doğu G.
16 Aralık 2014 18:59
Ben Junglede genelde E-Q-W şeklinde yapıyorum
Alp Bintuğ U.
16 Aralık 2014 19:03
Çıktığından beri oynarım, Lolskillde +5k Skill Pointim var, belirli bir yükseltme yapamazsın, her şeyi, alacağın itemleri bile oyunun gidişatına göre seçersin ama ben yardım etmeye çalışayım
Jung; Eğer bol bol gank atmak istiyorsan ilk E (sıfırlanma bonusu ile çok güzel bot lane ganklanır), Eğer aman canım napayım ben gank atmayı, arada bir gank atarım ama Junglede de dayanayım diyorsan W  
2. Olarak eğer Suikastçi planı öne çıkartmak istiyorsan ve karşı takım yeterince kasmışsa R'yi açabilirsin 3x2 saniyeden 6 saniye görünmezlik
Eğer öndeysen ve karşı takımı tek tek avlayabileceğini düşünürsen Q'yu yükselte bilirsin.
Yukarı koridor; Eğer gerideysen rakibi dürtmek için ilk W'yu, eğer ileride isen Q'yu, eğer karşı jungler soloya çok gank atıyorsa R'yi ilk açabilirsin
2. olarak kesinlikle E'yi açmalısın, orta oyunda (mid-game) ihtiyacın olacak o resetlenmeye, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Barış Erkan U.
16 Aralık 2014 19:04
Solo hakkında bişey diyemicem ancak junglede w ardından e geliştirebilirsin.Hele yeni jungleden sonra w evrimlemek gayet iyi oluyor.