alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
685
Kişi veya şahıslardan rp satın almayın !! Elobostculara kanmayın !!
Timuçin Y.
19 Ekim 2014 20:57
Farklı kişilerden 1 lira 2 lira daha ucuza RP almaya çalışıp dolandırılcağınıza GEREKLİ bayilerden başta durmaplay'dan RP satın almanızı öneririm. Daha bugün bir yakınım bu şekilde dolandırıldı, lütfen Forumlarda rp satan kişilerden rp almayın. ve gümüşten altına çıkartılır rp karşılığı şu bu yapılır diyen kişilere sakin itibar etmeyin.
Ozan H.
19 Ekim 2014 21:02
Bu şekilde dolandırılma olayları artmakta son günlerde.Güvenilir bayileri tavsiye ederim.Özellike durmaPLAY.
Emre A.
19 Ekim 2014 21:04
aynen bende bi forumdan birinden rp satın aldım yarı fiyatınaydı .Paypaldan ödedim . Kod used çıktı . Bi ton uğraştım.  Lol rp durmaplayden alınır:D
ismail s.
19 Ekim 2014 21:07
İninal karta para attığımda burdan alacağım hele indirim felan olursa hiç kaçırmam :D
Bu arada buradan almak ile riottan alma arasında farklar olabiliyormu

Muhammet Mücahit Enes Y.
19 Ekim 2014 21:07
Boost olayı zaten yasak, kendi seviyeniz üstündeki adamların oyunlarını rezil etmenize gerek yok. Neyseniz o olun.
İbrahim S.
19 Ekim 2014 21:19
Boost olayına zaten bulaşmayın.. Üstelik artık bu tip yarı fiyatına gibisinden şeylere inanan kaldı mı ya ?! Rp alacaksanız ya oyunun kendisinden yada durmaplayden falan alacaksınız..
Emre K.
19 Ekim 2014 21:20
Durmaplay kullanıyorum bende cidden güvenilirler
Timuçin Y.
19 Ekim 2014 21:26
abi zaten bost yasak ama yapan çok
mahser ş.
19 Ekim 2014 21:30
durmaplay dan alanlar hep öneriyor bende durmaplay dan alırım artık rp leri
Ozan H.
19 Ekim 2014 22:11
mahser ş.
durmaplay dan alanlar hep öneriyor bende durmaplay dan alırım artık rp leri
Doğru seçim bencede.
Murat K.
19 Ekim 2014 22:14
hiç almadım şimdiye kadar , en doğrusu aslında durmaplay gibi sitelerden satın almak

sonuçta güvenilir