alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
395
Kolay İp Kazanma
Yasin S.
16 Aralık 2014 19:41

League of Legends'ın sen sevilen ödüllerinden biri olan IP Takviyesi, her maçın sonunda kazandığınız IP puanlarını iki katına çıkarıyor. Böylece bir günde birkaç maç yaparak bir Fiora, bir Rengar'ı kısa sürede satın alabilirsiniz.

TicToc, Türkiye'deki LoL oyuncularının gönlünü fethedecek yeni birkampanya düzenledi. Bu çerçevede TicToc'u ücretsiz olarak kullanmaya başlayıp, LoLTürkiye hesabını arkadaş olarak ekleyen kullanıcılar, gün içerisinde farklı zamanlarda gelen sorulara yanıt vererek IP Takviyesi kazanabiliyor.

TicToc nasıl kullanılır?

Oyuncuların LoL bilgilerini sınayan sorulara verilen her doğru yanıt, 1 maçlık IP Takviyesi ödülü getiriyor. Sorular zamansız geldiği için LoLTürkiye hesabını gün boyu aktif olarak takip etmeniz öneriliyor.

TicToc uygulamasını ücretsiz kullanmaya başlamak için tıklayın.

Oğuzhan A.
23 Aralık 2014 23:11
Efsane bir buluş,allah razı olsun tictoctan :D
İsmail G.
23 Aralık 2014 23:12
Umarım devam ediyordur hala
mehmet akif a.
23 Aralık 2014 23:13
bilmeyenler için yararlı bir konu +1
onur can e.
23 Aralık 2014 23:15
Bu sorular saat kaçta ona göre nöbet tutalım :D
Mertcan E.
24 Aralık 2014 02:21
bilmiyordum teşekkürler indireyim telefona.
mahmut can t.
24 Aralık 2014 07:08
faydalı bilgi :D ayrıca sorular ne zaman geliyor genellikle ? şöyle bi saati varmı :D
Egemen K.
24 Aralık 2014 15:57
ilk 50'ye 30'a 100'e girmek neredeyse imkansız ben çıktığından beri uğraşıyorum anında cevap yazdığım bile oldu ama 1 kod ble alamadım
Önder Kaan Ö.
24 Aralık 2014 16:22
Aynen zor oluyor ama yinede güzel bir uygulama